
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6760 příspěvků (zobrazeno 6251 až 6300) od 19.05.2010 do 25.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
18:05:44
29.09.2010
29.09.2010

alpin
-> suri: moze byt , ten motor je dobre urobeny ale ja aj tak verim dieslu

18:03:31
29.09.2010
29.09.2010

suri
-> alpin: ale kdeže , ten motor je parádny , ide krásne odspodu a dá sa točiť , na diaľnici v 120 dáš za 4 a predbehneš všetkých , výkon aj krúťák tam je a ide krásne sám som neveril na taký malý motor , ešte ale zabehnuté nie je
18:02:01
29.09.2010
29.09.2010

alpin
-> suri: to musi ale ozaj jemny teren a myslim ze ten motor je aj od vyroby sprevodovany do mesta , mimo mesto a dlhe trasy je 1.8 skorej
18:00:42
29.09.2010
29.09.2010

suri
-> alpin: prečo do mesta? skorej do jemnejšieho terenu a na dlhšie trasy
BTW čo to má za oknom? to zelené
BTW čo to má za oknom? to zelené
17:59:45
29.09.2010
29.09.2010

alpin
-> suri: do mesta moze byt , pekne auto
17:58:45
29.09.2010
29.09.2010

suri
-> alpin: 1,2TSI 77kw
17:56:00
29.09.2010
29.09.2010

alpin
-> suri: co za motor?
17:51:10
29.09.2010
29.09.2010

suri
tak dnes poriadne obzreté a pokecané z majiteľom , krásne auto , na FB sú ešte dve fotky
19:08:58
28.09.2010
28.09.2010

Kuladmin
Me na nem nejak nestimuji ta kulata cast svetel.
17:50:34
28.09.2010
28.09.2010

suri
-> castrol: však ja viem
17:48:57
28.09.2010
28.09.2010

castrol
-> suri: náhodou yeti je pekne auto aspoň mne osobne sa paci a fajnovucke povozenie 

17:46:14
28.09.2010
28.09.2010

suri
síce nič moc foto ale krásavec
13:39:15
28.09.2010
28.09.2010

Syny
-> Karel.: Cerna leskla barva a pres to folie, nekde tady bylo i video jak to delaj...
10:02:43
28.09.2010
28.09.2010

jarda.u1
-> Bucin: je na tom vsechno videt...
09:55:35
28.09.2010
28.09.2010

Bucin
podle mne černej mat je nej
09:53:05
28.09.2010
28.09.2010

jarda.u1
-> Karel.: ano,je na celym aute folie.Puvodni barva by mela byt cerna perlet.
09:50:36
28.09.2010
28.09.2010

Karel.
-> Syny: ale to není barva, je na tom jen folie, pokud se nepletu tak je zelenej a na tom ta folie, někde jsem viděl video

09:46:00
28.09.2010
28.09.2010

jarda.u1
-> Syny: jj,presne tak

03:57:58
28.09.2010
28.09.2010

Syny
-> jarda.u1: ale ten RS 500 se delal jen v cernym matu, ne?
22:33:49
27.09.2010
27.09.2010

Arnold
jarda.u1 23.09.10 20:43:51 napsal:
Ford Focus RS 500to je na Kladne u Charouza nn?
Ford Focus RS 500to je na Kladne u Charouza nn?
22:28:12
27.09.2010
27.09.2010

jarda.u1
-> Tuner#2 23.09.10 23:16:18: ja bych tu matovku ale asi nechtel,kdybych si mohl vybrat,tak bych si vzal asi zelenyho
17:41:23
27.09.2010
27.09.2010

Tuner#2 - zrušená registrace
17:27:01
27.09.2010
27.09.2010

Tuner#2 - zrušená registrace
Pokus o Fiestu jako má Ken? 

23:16:18
23.09.2010
23.09.2010

Tuner#2 - zrušená registrace
-> jarda.u1 23.09.10 20:43:51: Jo tak to bych směl...
20:56:56
23.09.2010
23.09.2010

jarda.u1
-> Vojťas: -> afro100: hroznej problem to prehodit,kdyz to jede k jinymu dealerovi


20:55:58
23.09.2010
23.09.2010

afro100
-> Vojťas: aj podlozky pod spz 

20:55:00
23.09.2010
23.09.2010

Vojťas
-> jarda.u1: jina predni "znacka" 

20:51:04
23.09.2010
23.09.2010

jarda.u1
-> Vojťas: jak to poznas,vsech 500 kusu je stejnejch 

20:49:46
23.09.2010
23.09.2010

Vojťas
-> Nwkt: ale to je jiny auto :)
20:49:16
23.09.2010
23.09.2010

jarda.u1
-> Nwkt: to je v Auto Motol Beni
20:47:08
23.09.2010
23.09.2010

Nwkt
-> jarda.u1: www.seat-forum.cz/viewtop
ic.php?f=25&t...
20:45:30
23.09.2010
23.09.2010

Matthes, záškodník z TechWebu
-> jarda.u1: 

20:44:32
23.09.2010
23.09.2010

jarda.u1
-> Nwkt: nemas odkaz?Tyhle jsem fotil primo ja.
20:43:51
23.09.2010
23.09.2010

jarda.u1
Ford Focus RS 500
20:43:40
23.09.2010
23.09.2010

Nwkt
-> jarda.u1: Podobný fotky jsem dneska viděl na seatfóru
20:42:57
23.09.2010
23.09.2010

jarda.u1
Ford Focus RS 500
16:00:43
21.09.2010
21.09.2010

Mr_Kubas
-> Karel. 21.09.10 15:49:34: Ta červená RT/10 mě minula moc rychle, což byla škoda... Ale když to najíždělo na dálnici, tak to byl rachot slušnej
To samý i Ferrari a to GTS. Když tomu dali napít, tak to byl fakt mazec...
To samý i Ferrari a to GTS. Když tomu dali napít, tak to byl fakt mazec...15:58:44
21.09.2010
21.09.2010

Mr_Kubas
Tak a poslední, snad neva pár fotek 

15:56:59
21.09.2010
21.09.2010

Mr_Kubas
A ještě jedna starší Alfa. Přijel s ní starší pár..
15:54:14
21.09.2010
21.09.2010

Mr_Kubas
Pěkné 

15:51:49
21.09.2010
21.09.2010

Mr_Kubas
15:50:25
21.09.2010
21.09.2010

Mr_Kubas
Odpočívadlo kousek od Říma. Řidič (nejspíš i majitel) mohl být starý tak 20-25 let... A s parkováním se moc nesral 

15:49:34
21.09.2010
21.09.2010

Karel.
-> Mr_Kubas: Dodge Viper GTS tak to můžu
Ale RT/10 je hezčí
Ale RT/10 je hezčí
15:47:58
21.09.2010
21.09.2010

Mr_Kubas
Druhý pohled.
15:46:07
21.09.2010
21.09.2010

Mr_Kubas
Celkem pěknej kousek na odpočívadle kdesi v DE. Na další zastávce v DE jsem potkal červený cabrio, ale akorát projíždělo a nestačil jsem tasit foťák...
23:14:25
18.09.2010
18.09.2010

Arnold
Pavel P.. 09.09.10 19:21:43 napsal:
→ 1560: Daewoo Ticonebo DAihatsu Move
oni tyhle auta jsou zakladove stejny jen detailama se lisi xD ale jestli se pletu tak pardon
→ 1560: Daewoo Ticonebo DAihatsu Move
oni tyhle auta jsou zakladove stejny jen detailama se lisi xD ale jestli se pletu tak pardon23:09:45
18.09.2010
18.09.2010

Pavel P..
-> MATTESS: já to potkal nedávno v Praze ale bylo to tmavý, nebo spíš jako karbon to vypadalo..
19:07:09
18.09.2010
18.09.2010

MATTESS
Vidět v běžném provozu KTM X-BOW, to je mazec
A ještě na vesnici
img.skoda-virt.cz/gallery _upload/.../183_12594_3680 .jpg
(ilustrační foto, ale možná to je tento kus)
A ještě na vesnici
img.skoda-virt.cz/gallery _upload/.../183_12594_3680 .jpg
(ilustrační foto, ale možná to je tento kus)
20:06:29
15.09.2010
15.09.2010

Kaprof-Pisařík
-> Pavel P..: je ale tohle bylo obytný spíš(viděl jsem to jen ze predu takže buhví co to bylo v každém připadě zvuk Avie byl naprosto jasný:-)
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : asi tohle bylo nějak "upraveny ale jistá podobnost tu je....
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : asi tohle bylo nějak "upraveny ale jistá podobnost tu je....
18:20:06
15.09.2010
15.09.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Kaprof: Tak jsi se měl s majitelem seznámit, když tam byl. 
To myslíš toto? www.avia-club.com/article _detail.php?id=3

To myslíš toto? www.avia-club.com/article _detail.php?id=3
Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:

