Zajímavá auta nejen z ulic

prohledat
6760 příspěvků (zobrazeno 6651 až 6700) od 19.05.2010 do 25.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
řadit dle data
07:34:38
12.06.2010
David29
-> bibendum30: Toho potkávám... často parkuje v Korunní, kousek od ředitelství MP
22:35:49
11.06.2010
Bucin
-> Pavel P..: Sorry za tu kvalitu foťák na mobilu dosluhuje je škoda tý kvality je to opravdu nádherným stavu.
22:31:23
11.06.2010
Pavel P..
-> Bucin: 11CV je krásný auto...
22:11:12
11.06.2010
Bucin
po cestě ze zahrádky jsem podkal luxusního citróna
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Bucin vložen 11.06.2010 22:11:12
16:46:37
11.06.2010
Placko
-> bibendum30: tak to ano 2 4
16:44:15
11.06.2010
bibendum30
-> Placko: Mě taky...proto jsem neodolal,a tasil foťák1 Ten FORD mi připoměl (lehkou podobností zbarvení) jednu legendu automobilové rally-Lancia delta HF Integrale6
16:38:48
11.06.2010
Placko
-> bibendum30: tento Focus sa mi veľmi páči 2 2 4 4
16:37:43
11.06.2010
bibendum30
Opět jeden foto-úlovek z centra Prahy4
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od bibendum30 vložen 11.06.2010 16:37:43
23:05:15
10.06.2010
maca
-> bibendum30: pravda,me též2
22:53:00
10.06.2010
bibendum30
-> maca: taky mi padlo do oka...to by mi šlo k pleti1 1
upraveno 1x, naposled 10.06.2010 22:53:24
22:51:27
10.06.2010
Radek Retro eLeSo
-> Syny: jj,v sérii je to nic moc no ale tohle by mi nevadilo...
22:45:27
10.06.2010
Syny
-> Radek Retro eLeSo 10.06.10 22:17:32: Hmm, zezadu asi jedina pekna 6ka...
22:43:17
10.06.2010
maca
-> bibendum30 10.06.10 22:22:37: pěkné100
22:22:37
10.06.2010
bibendum30
Jedna klasika stojící v Pražském centru4
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od bibendum30 vložen 10.06.2010 22:22:37
22:17:32
10.06.2010
Radek Retro eLeSo
no a jedna šestka v úpravě Alpina2
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 10.06.2010 22:17:32
22:17:19
10.06.2010
bibendum30
Taky něco přidám..třeba leštěnku mýho kolegy z práce-z garáže vyjíždí dalo by se říct jen svátečně6
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od bibendum30 vložen 10.06.2010 22:17:19
22:15:46
10.06.2010
Radek Retro eLeSo
22:14:46
10.06.2010
Radek Retro eLeSo
22:13:38
10.06.2010
Radek Retro eLeSo
něco pro Mantru1
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 10.06.2010 22:13:38
22:12:09
10.06.2010
Radek Retro eLeSo
dvě jiný sorty ale zajímavá fotka4
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 10.06.2010 22:12:09
12:52:45
10.06.2010
Syny
-> Breakz 10.06.10 11:15:12: Asi neco jako muj strejda s eRkem...
11:25:41
10.06.2010
VeTeV
-> Breakz: já se ho klidně ujmu - když neví co to je za poklad, nabídnu mu neadekvátní částku a splním si tak sen 4 stejně to jen moc žere 3
11:17:40
10.06.2010
Durnbach
Breakz 10.06.10 11:15:12 napsal:
jeden kluk má v garáži po dědovi tatru 603, celkově zachovalá a vůbec
si ji neváži.. 12 let už tam stojí, vůbec neví co má za
poklad8


To je hezký auto ale zase takový poklad to není když by to bylo 603/1 tak by to byl poklad ale tohle je podle všeho trojka. Když by to chtěl prodat tak je to dávno pryč. Ale pokud se to auto 12 let nehlo, tak mu pomáhej pán bůh.
11:16:33
10.06.2010
Breakz
motor paráda a olej to má pěkně čistej..
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Breakz vložen 10.06.2010 11:16:33
11:15:45
10.06.2010
Breakz
i zachovalej interiér
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Breakz vložen 10.06.2010 11:15:45
11:15:12
10.06.2010
Breakz
jeden kluk má v garáži po dědovi tatru 603, celkově zachovalá a vůbec si ji neváži.. 12 let už tam stojí, vůbec neví co má za poklad8
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Breakz vložen 10.06.2010 11:15:12
21:27:43
07.06.2010
Radek Retro eLeSo
-> Jaktak: můj strejda měl žlutýho kombíka a valil to s tim vždycky jak závodník,tenkrát někde na dovče jel před náma-mi v eLeSu a táta řiká:strejda zařadil kosmickou rychlost a do kopce nám v oblaku modrýho dýmu zdrhnul3 3 3
21:11:51
07.06.2010
Jaktak
-> Radek Retro eLeSo 07.06.10 20:48:56: Krasnej, dneska ho potkat je vzacnost. Nedavno jsem pred Kauflandem cekal v aute se psem a videl jsem tam taky warana v kombiku. Libovej teda nebyl ale zaujal me6 za chvili k nemu prijela starsi pani s manzelem a asi peknou vnuckou5 meli dva plny kosiky a do toho kufru narvali vsechno, za socialismu muselo bejt tohle auto v kombajnu chaluparuv sen.
20:48:56
07.06.2010
Radek Retro eLeSo
to samý místo co brouk
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 07.06.2010 20:48:56
20:47:29
07.06.2010
Radek Retro eLeSo
dneska OMV v argentinský
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 07.06.2010 20:47:29
12:35:31
05.06.2010
David29
Sice né auto, ale zajímavé to je-)
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od David29 vložen 05.06.2010 12:35:31
01:35:15
05.06.2010
David29
-> Syny: Tam maj všechno jinak... a hlavně tam žijou podívíni 40
01:31:59
05.06.2010
Syny
-> David29: No dyt prave myslim, jestli v Koline nemaj jiny predpisy 3
01:24:32
05.06.2010
David29
-> Syny: Jak u nás?
Dyt přece píše, že to je v Kolíně 40
upraveno 1x, naposled 05.06.2010 01:25:28
01:22:07
05.06.2010
Syny
-> Kaprof 04.06.10 19:40:53: U vas se jezdi vlevo? 3
21:30:38
04.06.2010
maca
-> Formánek: neber si to špatně,ale co je na tom libového??
21:21:12
04.06.2010
škodík - zrušená registrace
u nemocnice
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od škodík - zrušená registrace vložen 04.06.2010 21:21:12
19:44:06
04.06.2010
Pavel P..
-> Kaprof: posílám... ale je to focený z plakátu4
19:40:53
04.06.2010
Kaprof-Pisařík
-> Vyspu: 4 6
-> Pavel P..: v plnym na maila sím?:o) ja radši tuhle ale vzacnej je dempr a ten je boží :o)
-> Nwkt: bohužel ne:o)

Kolínsko je prostě doupě Tatřiček:o) druhá dnešní :o)
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Kaprof-Pisařík vložen 04.06.2010 19:40:53
19:07:46
04.06.2010
David29
18:14:26
04.06.2010
Nwkt
-> Kaprof: Kupuješ?
17:53:42
04.06.2010
Pavel P..
-> Kaprof: oranžová je stejně hezčí :o)1
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Pavel P.. vložen 04.06.2010 17:53:42
15:41:33
04.06.2010
Vyspu
-> Kaprof: Tak tohle je prostě nádhera 4
15:27:43
04.06.2010
Kaprof-Pisařík
Kolín dnes 2
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Kaprof-Pisařík vložen 04.06.2010 15:27:43
14:54:07
01.06.2010
alpin
-> MATTESS: ja sa polepsim6
22:13:50
31.05.2010
MATTESS
-> alpin: nemusíš tahat profi foťák, stačí si hlídat sluníčko
21:34:09
31.05.2010
alpin
-> 1560: ok , fotil som narychlo mobilom , ospravedlnujem sa ze na opekacky neberem profesionalny fotak 4
21:32:33
31.05.2010
1560 - zrušená registrace
Měl bych návrh... Dávejte sem fotky, které za něco stojí, třeba -> alpin 31.05.10 21:00:02: na této toho fakt moc není vidět...
21:02:53
31.05.2010
alpin
mna osobne ztaujal aj tento transit - nikdy som transit - autobus nevidel a obzvlast nie taky luxusny mikrobus , akoze vznutra bol fakt luxusny
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od alpin vložen 31.05.2010 21:02:53
21:00:02
31.05.2010
alpin
este caka na renovaciu , fotene to je na jankovom vrsku , dokopy su tam 3 kusy taty 138 a jedna 813
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od alpin vložen 31.05.2010 21:00:02

Zamítnuté přispívání mají:

  • Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:
Extreme Tyres