skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6760 příspěvků (zobrazeno 6651 až 6700) od 19.05.2010 do 25.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
07:34:38
12.06.2010
12.06.2010

David29
-> bibendum30: Toho potkávám... často parkuje v Korunní, kousek od ředitelství MP
22:35:49
11.06.2010
11.06.2010

Bucin
-> Pavel P..: Sorry za tu kvalitu foťák na mobilu dosluhuje je škoda tý kvality je to opravdu nádherným stavu.
22:31:23
11.06.2010
11.06.2010

Pavel P..
-> Bucin: 11CV je krásný auto...
22:11:12
11.06.2010
11.06.2010

Bucin
po cestě ze zahrádky jsem podkal luxusního citróna
16:46:37
11.06.2010
11.06.2010

Placko
-> bibendum30: tak to ano


16:44:15
11.06.2010
11.06.2010

bibendum30
-> Placko: Mě taky...proto jsem neodolal,a tasil foťák
Ten FORD mi připoměl (lehkou podobností zbarvení) jednu legendu automobilové rally-Lancia delta HF Integrale
Ten FORD mi připoměl (lehkou podobností zbarvení) jednu legendu automobilové rally-Lancia delta HF Integrale
16:38:48
11.06.2010
11.06.2010

Placko
-> bibendum30: tento Focus sa mi veľmi páči


16:37:43
11.06.2010
11.06.2010

bibendum30
Opět jeden foto-úlovek z centra Prahy

23:05:15
10.06.2010
10.06.2010

maca
-> bibendum30: pravda,me též

22:53:00
10.06.2010
10.06.2010

bibendum30
-> maca: taky mi padlo do oka...to by mi šlo k pleti


22:51:27
10.06.2010
10.06.2010

Radek Retro eLeSo
-> Syny: jj,v sérii je to nic moc no ale tohle by mi nevadilo...
22:45:27
10.06.2010
10.06.2010

Syny
-> Radek Retro eLeSo 10.06.10 22:17:32: Hmm, zezadu asi jedina pekna 6ka...
22:43:17
10.06.2010
10.06.2010

maca
-> bibendum30 10.06.10 22:22:37: pěkné

22:22:37
10.06.2010
10.06.2010

bibendum30
Jedna klasika stojící v Pražském centru

22:17:32
10.06.2010
10.06.2010

Radek Retro eLeSo
no a jedna šestka v úpravě Alpina

22:17:19
10.06.2010
10.06.2010

bibendum30
Taky něco přidám..třeba leštěnku mýho kolegy z práce-z garáže vyjíždí dalo by se říct jen svátečně

22:15:46
10.06.2010
10.06.2010

Radek Retro eLeSo
3
22:14:46
10.06.2010
10.06.2010

Radek Retro eLeSo
2
22:13:38
10.06.2010
10.06.2010

Radek Retro eLeSo
něco pro Mantru

22:12:09
10.06.2010
10.06.2010

Radek Retro eLeSo
dvě jiný sorty ale zajímavá fotka

12:52:45
10.06.2010
10.06.2010

Syny
-> Breakz 10.06.10 11:15:12: Asi neco jako muj strejda s eRkem...
11:25:41
10.06.2010
10.06.2010

VeTeV
-> Breakz: já se ho klidně ujmu - když neví co to je za poklad, nabídnu mu neadekvátní částku a splním si tak sen
stejně to jen moc žere 
stejně to jen moc žere 
11:17:40
10.06.2010
10.06.2010

Durnbach
Breakz 10.06.10 11:15:12 napsal:
jeden kluk má v garáži po dědovi tatru 603, celkově zachovalá a vůbec
si ji neváži.. 12 let už tam stojí, vůbec neví co má za
poklad
To je hezký auto ale zase takový poklad to není když by to bylo 603/1 tak by to byl poklad ale tohle je podle všeho trojka. Když by to chtěl prodat tak je to dávno pryč. Ale pokud se to auto 12 let nehlo, tak mu pomáhej pán bůh.
jeden kluk má v garáži po dědovi tatru 603, celkově zachovalá a vůbec
si ji neváži.. 12 let už tam stojí, vůbec neví co má za
poklad

To je hezký auto ale zase takový poklad to není když by to bylo 603/1 tak by to byl poklad ale tohle je podle všeho trojka. Když by to chtěl prodat tak je to dávno pryč. Ale pokud se to auto 12 let nehlo, tak mu pomáhej pán bůh.
11:16:33
10.06.2010
10.06.2010

Breakz
motor paráda a olej to má pěkně čistej..
11:15:45
10.06.2010
10.06.2010

Breakz
i zachovalej interiér
11:15:12
10.06.2010
10.06.2010

Breakz
jeden kluk má v garáži po dědovi tatru 603, celkově zachovalá a vůbec si ji neváži.. 12 let už tam stojí, vůbec neví co má za poklad

21:27:43
07.06.2010
07.06.2010

Radek Retro eLeSo
-> Jaktak: můj strejda měl žlutýho kombíka a valil to s tim vždycky jak závodník,tenkrát někde na dovče jel před náma-mi v eLeSu a táta řiká:strejda zařadil kosmickou rychlost a do kopce nám v oblaku modrýho dýmu zdrhnul


21:11:51
07.06.2010
07.06.2010

Jaktak
-> Radek Retro eLeSo 07.06.10 20:48:56: Krasnej, dneska ho potkat je vzacnost. Nedavno jsem pred Kauflandem cekal v aute se psem a videl jsem tam taky warana v kombiku. Libovej teda nebyl ale zaujal me
za chvili k nemu prijela starsi pani s manzelem a asi peknou vnuckou
meli dva plny kosiky a do toho kufru narvali vsechno, za socialismu muselo bejt tohle auto v kombajnu chaluparuv sen.
za chvili k nemu prijela starsi pani s manzelem a asi peknou vnuckou
meli dva plny kosiky a do toho kufru narvali vsechno, za socialismu muselo bejt tohle auto v kombajnu chaluparuv sen.20:48:56
07.06.2010
07.06.2010

Radek Retro eLeSo
to samý místo co brouk
20:47:29
07.06.2010
07.06.2010

Radek Retro eLeSo
dneska OMV v argentinský
12:35:31
05.06.2010
05.06.2010

David29
Sice né auto, ale zajímavé to je-)
01:35:15
05.06.2010
05.06.2010

David29
-> Syny: Tam maj všechno jinak... a hlavně tam žijou podívíni 

01:31:59
05.06.2010
05.06.2010

Syny
-> David29: No dyt prave myslim, jestli v Koline nemaj jiny predpisy 

01:24:32
05.06.2010
05.06.2010

David29
-> Syny: Jak u nás?
Dyt přece píše, že to je v Kolíně
Dyt přece píše, že to je v Kolíně

01:22:07
05.06.2010
05.06.2010

Syny
-> Kaprof 04.06.10 19:40:53: U vas se jezdi vlevo? 

21:30:38
04.06.2010
04.06.2010

maca
-> Formánek: neber si to špatně,ale co je na tom libového??
21:21:12
04.06.2010
04.06.2010

škodík - zrušená registrace
u nemocnice
19:44:06
04.06.2010
04.06.2010

Pavel P..
-> Kaprof: posílám... ale je to focený z plakátu

19:40:53
04.06.2010
04.06.2010

Kaprof-Pisařík
-> Vyspu:

-> Pavel P..: v plnym na maila sím?:o) ja radši tuhle ale vzacnej je dempr a ten je boží :o)
-> Nwkt: bohužel ne:o)
Kolínsko je prostě doupě Tatřiček:o) druhá dnešní :o)

-> Pavel P..: v plnym na maila sím?:o) ja radši tuhle ale vzacnej je dempr a ten je boží :o)
-> Nwkt: bohužel ne:o)
Kolínsko je prostě doupě Tatřiček:o) druhá dnešní :o)
19:07:46
04.06.2010
04.06.2010

David29
D1
18:14:26
04.06.2010
04.06.2010

Nwkt
-> Kaprof: Kupuješ?
17:53:42
04.06.2010
04.06.2010

Pavel P..
-> Kaprof: oranžová je stejně hezčí :o)

15:41:33
04.06.2010
04.06.2010

Vyspu
-> Kaprof: Tak tohle je prostě nádhera 

15:27:43
04.06.2010
04.06.2010

Kaprof-Pisařík
Kolín dnes 

14:54:07
01.06.2010
01.06.2010

alpin
-> MATTESS: ja sa polepsim

22:13:50
31.05.2010
31.05.2010

MATTESS
-> alpin: nemusíš tahat profi foťák, stačí si hlídat sluníčko
21:34:09
31.05.2010
31.05.2010

alpin
-> 1560: ok , fotil som narychlo mobilom , ospravedlnujem sa ze na opekacky neberem profesionalny fotak 

21:32:33
31.05.2010
31.05.2010

1560 - zrušená registrace
Měl bych návrh... Dávejte sem fotky, které za něco stojí, třeba -> alpin 31.05.10 21:00:02: na této toho fakt moc není vidět...
21:02:53
31.05.2010
31.05.2010

alpin
mna osobne ztaujal aj tento transit - nikdy som transit - autobus nevidel a obzvlast nie taky luxusny mikrobus , akoze vznutra bol fakt luxusny
21:00:02
31.05.2010
31.05.2010

alpin
este caka na renovaciu , fotene to je na jankovom vrsku , dokopy su tam 3 kusy taty 138 a jedna 813
Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:
