skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Vaz Lada Zigulik
16:46:42
04.02.2013
04.02.2013

Hřib
-> PIKULJAK: poslouchej, srandu si dělej z dětí ve školce, škoda, že ve tvojí "kartě" s fotkama postahovanýma z netu se nedá psát, dodej jediný důkaz, že jsi ty auta vlastnil a nebo vlastníš a pak si tu žvatlej dál - ta bílá 2104 je fotka z inzerátu, tak z nás nedělej blbce a ta 1203 tu taky už proběhla, ty virtuální veteránysto...
17:52:27
02.02.2013
02.02.2013

Jamaican
škoda caddy 02.02.13 10:55:28 napsal:
→ Bajou: To asi težko když už je sešrotovaná pvdferdamravenec.raj ce.idnes.cz/1203 371.JPG
K tomuto je škoda cokoliv říkat

→ Bajou: To asi težko když už je sešrotovaná pvdferdamravenec.raj ce.idnes.cz/1203 371.JPG
K tomuto je škoda cokoliv říkat

10:55:28
02.02.2013
02.02.2013

škoda caddy
-> Bajou: To asi težko když už je sešrotovaná pvdferdamravenec.rajce.
idnes.cz/1203 371.JPG
21:15:04
01.02.2013
01.02.2013

Kocvin
Jednoho žigula v kabriu jsem měl cca 2 roky zpět

21:11:18
01.02.2013
01.02.2013

Zazaa
no treba ja mam ted doma rozhrabane 3 zigulacke motory a hromadu dilu a doufam ze by z toho mohly byt dva funkcni :)
20:17:56
01.02.2013
01.02.2013

bajou
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Že by z té 1203 chtěl udělat veterána? 

20:16:34
01.02.2013
01.02.2013

SexyStroj
Vítej na Virtu

20:13:50
01.02.2013
01.02.2013

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> PIKULJAK: Spíš než od kolika let jsi měl napsat jak dlouho tu žiješ. ale jinak chápu. 
Veterán se snad nestaví, ne? Ten už musí být vyrobený dávno. To by pak nebyl veterán, kdyby jsi ho nově postavil. A jakého chceš veterána? Lada klub má taky poměrně rozsáhlou komunitu na forum.ladaklub.com/ .

Veterán se snad nestaví, ne? Ten už musí být vyrobený dávno. To by pak nebyl veterán, kdyby jsi ho nově postavil. A jakého chceš veterána? Lada klub má taky poměrně rozsáhlou komunitu na forum.ladaklub.com/ .
20:09:09
01.02.2013
01.02.2013

PIKULJAK
narodil sem se v ukrajine a od 13 let bidlim v rumburk v cechach
mam rad skoda auta mam skoda 1203 a chci postavit veteran
mam rad skoda auta mam skoda 1203 a chci postavit veteran
20:00:04
01.02.2013
01.02.2013

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
PIKULJAK 01.02.13 19:13:03 napsal:
ahoj najdou se tady dalsi clovek kterej ma za hobby auto vaz?
To je jako když to píše nějakej cizinec přes translator... 
ahoj najdou se tady dalsi clovek kterej ma za hobby auto vaz?
To je jako když to píše nějakej cizinec přes translator... 
19:37:11
01.02.2013
01.02.2013

stepan
-> PIKULJAK: "Vyc" aut tady moc lidí nemá.
19:24:39
01.02.2013
01.02.2013

SexyStroj
v poho kámaráde ...tak třeba se ti někdo z kluků ozve? .19:17:19
01.02.2013
01.02.2013

PIKULJAK
ano ale mozna ma nekdo vyc aut jako ja -mam skoda 1203 a tri krat vaz

19:15:28
01.02.2013
01.02.2013

SexyStroj
No nevím, nevím ...tady to je o Škodovkách


19:13:03
01.02.2013
01.02.2013

PIKULJAK
ahoj najdou se tady dalsi clovek kterej ma za hobby auto vaz?

