
-> saskyn2 08.03.18 19:21:38: dej pak vedet, akorat ve vsedni den se k te dalnici dostanu az kolem 15hodiny (z prace mohu utyct ve 14.00, nekdy by to slo i driv), o vikendu, kdykoliv, kdyz budu vedet predem













































Zkus jinej motorek, to bude nejjednodušší.






-> saskyn2 06.03.18 20:07:14: 





člověk nemá klid ani večer:)