skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Laufen aus Virt
16:14:14
28.02.2007
28.02.2007

cobra11
->havlik: ta gula je ISO 50, klasika ma aj papire vsetko, vid foto
14:52:50
28.02.2007
28.02.2007

havlik
-> juraj: záleží na tom jaká gula skoda.stable.cz/cz/index.
php?id=4&i... jinak takhle to má švára a skoro to za jízy nejni vidět
14:50:37
28.02.2007
28.02.2007

cobra11
nevadila by gula priečnemu výfuku?
velmi by som si hcel dat taky vyfuck na moju skodulu
velmi by som si hcel dat taky vyfuck na moju skodulu
10:50:38
28.02.2007
28.02.2007

radekp
-> kapa120: Věřím...bylo by zajímavé dát sériový motor na brzdu se sériovým výfukem a třeba příčným...
06:41:19
28.02.2007
28.02.2007

MATTESS
-> radekp: -> VeTëV: my jsme na něm měli přírubu na 120, tenkrát jiný u nás nebylynež ty hranatý. Měl trošku jiný zvuk.
22:11:38
27.02.2007
27.02.2007

Mr.Din
www.matka příroda.cz


21:39:25
27.02.2007
27.02.2007

7matus7 - zrušená registrace
21:34:30
27.02.2007
27.02.2007

kapa120
-> radekp: taky jsem nevěřil co může udělat výfuk, dokud jsem nenasadil svůj příčňák

20:49:05
27.02.2007
27.02.2007

radekp
-> havlik: Já mám teď na svém motoru vývozní výfuk z rapida,ale tak nad 4000ot. to nejede tak jako výfuk od Němce,někdy bych chtěl zkusit svody 4in1.Nevěřil jsem co udělá jen výfuk...
20:43:43
27.02.2007
27.02.2007

T
nasel jsem tam svoje 3 vytvory ze 4
ale nikdy jsem netvrdil ze jsou krasny 
ale nikdy jsem netvrdil ze jsou krasny 
19:49:43
27.02.2007
27.02.2007

havlik
-> pajavlk: no nejhůř to nejelo jako nebyl to žádnej zázrak ale i když sem pak dal rapid svody tak to nebyl až takovej rozdíl
19:48:04
27.02.2007
27.02.2007

pajavlk
-> havlik: tak s tím to musí jet jak svině 

19:29:01
27.02.2007
27.02.2007

havlik
mam to tak se kochejte hodim jen odkaz sem línej to vkládat skoda.stable.cz/cz/.../7_
1_18249__2006-03-28_23-41-
24_72.jpg
19:17:50
27.02.2007
27.02.2007

havlik
radekp 27.02.07 15:23:32 napsal:
-> havlik: seš rychlej!
Jo,přidej!!!já ten svuj nemůžu najít
-> havlik: seš rychlej!
Jo,přidej!!!já ten svuj nemůžu najít
19:17:12
27.02.2007
27.02.2007

rsvancara
Ja si koupil cislo 13, pres STK i ME to proslo v pohode ... :-)
17:35:56
27.02.2007
27.02.2007

Borin - Král tuzerů
-> radekp 27.02.07 15:21:00: Jé moje WMko 

17:13:13
27.02.2007
27.02.2007

U-Geen
tak ja pridam muj vejfuk :)
17:04:20
27.02.2007
27.02.2007

Gryzly
-> VeTëV: jak škoda. u Dale Estelle Bude v lepších rukách jak u mě.
16:55:46
27.02.2007
27.02.2007

jate-line
-> radekp: To bude asi otvor pro zjištění tlaku výfukových plynů jedné větve 

16:54:00
27.02.2007
27.02.2007

VeTeV
-> Gryzly: skoda ho vypada moc luxus 

16:53:56
27.02.2007
27.02.2007

Vojtik
16:53:53
27.02.2007
27.02.2007

radekp
-> jate-line: Pěkný,na tom svodu je držák,nebo otvor na lambdu?

16:53:23
27.02.2007
27.02.2007

Vojtik
16:53:10
27.02.2007
27.02.2007

Gryzly
-> radekp: u mě se najdou pěkný i škaredý, brácha je hračička. A kolega co staví auto z nové kastle si udělal příčnák podle L/A a celej z nerezu i se svodama, ještě jse mho neviděl, ale jak ho znám bude super.
16:52:18
27.02.2007
27.02.2007

jate-line
Taky jeden unikát.....
16:51:32
27.02.2007
27.02.2007

Vojtik
16:51:12
27.02.2007
27.02.2007

Gryzly
-> VeTëV:
ani jsem ho neměl na autě a vyměnil jsem ho s Dale Estelem za Ten příčnák co je na fotce KME 28 33
ani jsem ho neměl na autě a vyměnil jsem ho s Dale Estelem za Ten příčnák co je na fotce KME 28 3316:50:37
27.02.2007
27.02.2007

Vojtik
Tak teď se bezesporu zasmějete
Tohle jsem stvořil v 18 v době studentské finanční bezmocnosti. Za rok provozu na autě jsem za něj ovšem zaplatil formou pokutových bločků přes 2 000,- tak byl demontovám a od té doby leží v kulně. Přesto jak hrůzně vypadá ( vařeno svářečkou domácí výroby se střídavým proudem elektrodou síly 3,15mm) Tak měl velice hezký zvuk a bylo to s ním i svižňější. Teď už přes 3 roky leží, tak je silně rezatej, ale bejval to můj první hustej la'dák. Předtím sloužil od mých 15 do 18 věrně na mém WRC Karlovi. Ten je k vidění mezi speciály ( Vojtik-Karel WRC)
Tohle jsem stvořil v 18 v době studentské finanční bezmocnosti. Za rok provozu na autě jsem za něj ovšem zaplatil formou pokutových bločků přes 2 000,- tak byl demontovám a od té doby leží v kulně. Přesto jak hrůzně vypadá ( vařeno svářečkou domácí výroby se střídavým proudem elektrodou síly 3,15mm) Tak měl velice hezký zvuk a bylo to s ním i svižňější. Teď už přes 3 roky leží, tak je silně rezatej, ale bejval to můj první hustej la'dák. Předtím sloužil od mých 15 do 18 věrně na mém WRC Karlovi. Ten je k vidění mezi speciály ( Vojtik-Karel WRC)
16:48:55
27.02.2007
27.02.2007

radekp
-> Gryzly: Ovšem to je jiná kategorie.....pěkný
-> Pavel P.: Fajný,hned ho stahuju do Své galerie
-> Pavel P.: Fajný,hned ho stahuju do Své galerie
16:48:20
27.02.2007
27.02.2007

Gryzly
Muj prvotní vytvor pro favo svody:
16:47:51
27.02.2007
27.02.2007

VeTeV
-> Gryzly: sepova lihen ten abarth? 

16:46:17
27.02.2007
27.02.2007

Pavel P..
lidová tvořivost kolem roku 1985... kradlo se co se dalo.. třeba plechy a trubky na vejfuk


16:44:24
27.02.2007
27.02.2007

Gryzly
Bráchuv la´dák stavěl si ho sám poctivě podle L/A a váží 7,5kg.
16:44:13
27.02.2007
27.02.2007

radekp
-> petřík: Věřím že by zrovna tyhle fungovaly,jenom jsem to chtěl mít kompletní
-> M.a.R.i: To mě mrzí,kdyžtak sečm hoď fotku
-> Pavel P.: Jj,vím.Četl jsem to v té inzerci,nezapadá sem i origo 25ka,ale to jsem věděl už předtím.
-> M.a.R.i: díky
-> M.a.R.i: To mě mrzí,kdyžtak sečm hoď fotku
-> Pavel P.: Jj,vím.Četl jsem to v té inzerci,nezapadá sem i origo 25ka,ale to jsem věděl už předtím.
-> M.a.R.i: díky
16:43:02
27.02.2007
27.02.2007

Pavel P..
tenhle krám se mi válí doma... ještě jsem ho ani nezkoušel.
16:40:54
27.02.2007
27.02.2007

Gryzly
Muj vejfuk kupovanej z virtu: je asi podle L/A a má 4 kg.
16:37:34
27.02.2007
27.02.2007

Gryzly
Abarth:
16:36:59
27.02.2007
27.02.2007

M.a.R.i
Jinak jako nejfunkčnější bych zvolil č.3
Jako nejvíc zvedající výkon č.1
A jako největší obluda se rozhoduji mezi č.5 a č.25
Majitelé se doufám neurazí, berte to s nadhledem
-> radekp: Dobrá práce
Jako nejvíc zvedající výkon č.1

A jako největší obluda se rozhoduji mezi č.5 a č.25
Majitelé se doufám neurazí, berte to s nadhledem
-> radekp: Dobrá práce

16:34:30
27.02.2007
27.02.2007

Gryzly
Ta 25tka je nějaká serie, já ho viděl na jednom litru který bylo luxusně sežraný. i vejfuk byl durch. a ten litr minimálně 10 let nejezdil. Jen reznul v šopě.
16:34:08
27.02.2007
27.02.2007

Pavel P..
číslo 20 byl origo vejfuk na 110LS/R a bylo to z hasičáku a ten vejfuk vydrží všechno. a udajně podle slov majitele je tišší než seriová plechovka.
16:33:19
27.02.2007
27.02.2007

M.a.R.i
-> radekp: Můj tam není
. Jaktože se nenominoval do této ankety? 
. Jaktože se nenominoval do této ankety? 
16:28:49
27.02.2007
27.02.2007

petřík
-> radekp: jako něco jsou fakt výtvory ale nevim co je třeba na výfukách 13 ,14 , 16, 19 , 24 divnýho...
16:27:19
27.02.2007
27.02.2007

borrico
-> radekp: Jo tak, mně bylo divné, že po 9-ce je hned 11.

16:26:08
27.02.2007
27.02.2007

radekp
-> borrico: byly tam 2 stejné,spletl jsem so s č.25,které jsem uploadoval až potom
16:24:14
27.02.2007
27.02.2007

borrico
-> radekp: Kam se podělo číslo 10?

16:14:39
27.02.2007
27.02.2007

radekp
-> rolls: Bo ja nesu kuře,ale kokot,a kokotsky se nudím


16:14:36
27.02.2007
27.02.2007

MerHanz
-> radekp: si se asi dost nudil, co? Jinak ten samej jako je 16 najdeš i u mně, je to origo LS/a ale já ho rozpárak kvůli rezonování a nějakej kutil zapomněl dát do poslední komory tu tlumící vatu, v malejch obrátkách to jede líp ale nechce se vytočit. 

16:10:45
27.02.2007
27.02.2007

rolls
-> radekp: no asi hej...ked si sa hrabal v tej inzercii zadara


16:09:06
27.02.2007
27.02.2007

radekp
-> rolls:
Zadarmo ani kuře nehrabe

Zadarmo ani kuře nehrabe

16:06:28
27.02.2007
27.02.2007

rolls
-> radekp: kto tu spominal platenie?


