Karbec z kila mě moc nepřekvapuje, divná je absence takovýho dílu jako je plech k přednímu sedadlu..Byl jsi důkladnej, ale máš v seznamu dveřní tapecy a výplně madel (ty taky vypadají jako náhrada) ?

Karbec z kila mě moc nepřekvapuje, divná je absence takovýho dílu jako je plech k přednímu sedadlu..







































-> Bukaj 15.03.16 23:04:39: No vidíš,ty si myslel,že to prodáváš draho a všichni ostatní překupnící si naopak myslí,jak to mají levné.Přitom mají jednou tak vysokou cenu.
















kúpia mb za 300 € a potom ju prerobia na mbx a predajú za 1000000000000000 €
inač niečo som našiel celkom pekné mb len tá cena
