Hele, tohle je důkaz, že jsem nekecal, jak jsem tady na Virtu kdysi s někým řešil loga 1203 - a tvrdil jsem, že mimo slepice a TAZ bylo i logo ZTS - a nikdo o tom nic nevěděl...




























kdo si mohl koupit pick up na uskladneni a ted ho prodava za zlomek porizovacich nakladu






























takže bych tomu i věřil.






