-> isti: -> Kilián: Ty sedačky jsou fakt luxusní,to se jen tak nevidí.Jen škoda,že nejsou černé,já totiž potřebuji zadní levé opěradlo deluxe,ale tyto si může strčit do řiti.Doufám,že se nenajde stejnej magor jako prodávající a za tu cenu je od něj nekoupí.

Lišty Š K O D A na předek si taky drží už nějakou dobu pěknou cenu.

Za 125 éček nemůžete čekat,že to bude komplet všech třech dílů.

Ještě,že jí zatím nepotřebuji.
auto.bazos.sk/inzerat/...
/S-1100-MB-De-Luxe-rv1969-
casti-plastovej-listy-KOD-
A.php