





















Jako že by to někdo chtěl za ty peníze prodat, tak si poklepu na čelo a víc to neřeším. Ale že se najde skupina lidí co je ochotna to za to dát, to mně hlava fakt nebere... Dobře, možná je to atypická sestava v původním stavu, ale vždyť je to přeci naprosto tuctová kejvačka. Být to půllitr tak neřeknu...


















Zatím se neozval,ale je víkend,tak uvidíme.




Možná mě cena odradí a budu nadále doufat,že se mi podaří sehnat zachovalé originály,páč potřebuju aktuálně jedno,dvě by byli lepší.





Aby to nebylo kvalitní jako ty fotky v inzerátu.





Tedy pokud nepočítám hliníkové odlitky, které jsem sehnal neopracované a po opracování jsou perfektní









