Zajímavé zboží nejen z aukra

prohledat
20843 příspěvků (zobrazeno 8001 až 8050) od 08.01.2010 do 18.06.2026, založil/a Pavel P..
řadit dle data
21:26:37
14.01.2015
Tabi
-> Jozka: Já jsem si říkal,že to je určitě na jinou škodovku.6
21:24:45
14.01.2015
Jozka
-> dragon_cb_cz 14.01.15 21:01:37: 52 Vím, byl jsem línej to vypisovat..4
21:21:25
14.01.2015
Jarda - zrušená registrace
-> Bukaj: a muzu ho zapojit za feldu? a jeste je problem, ze jsi z Prahy... tak kdyz by to s nim slo domluvit na vikend, tak by to bylo super
21:10:41
14.01.2015
Bukaj
-> Jarda: Ten mám zas já :) 2,4 metru dlouhej 4
21:08:11
14.01.2015
Jarda - zrušená registrace
-> Bukaj: jj, mam:) ale nemam vozik
21:02:16
14.01.2015
dragon_cb_cz
-> Bukaj: Klidně přispěju, za podíl na lupu 1
21:01:37
14.01.2015
dragon_cb_cz
-> Jozka: Obecně na de Luxový kila.
20:59:35
14.01.2015
Bukaj
-> Jarda - zrušená registrace 14.01.15 15:13:27: Klidně bychom se mohli složit :)
Máš tažné? 1
20:37:28
14.01.2015
Jozka
-> Tabi: Bych řekl, že tyhle jsou na 110LS..
19:16:00
14.01.2015
Tabi
Jaké si origo koberce na tisícovku.8 auto.bazos.cz/inzerat/... /Skoda-1000-MB-100-110.php
16:33:23
14.01.2015
castrol
-> Jawák: ale je fajnove 4
16:18:52
14.01.2015
Jawák - zrušená registrace
-> castrol 13.01.15 23:03:56: kamarátove bývale auto... On to predal za 1900,o pár mesiacov bolo na predaj za 2400 a teraz za 30001
15:13:27
14.01.2015
Jarda - zrušená registrace
-> Bukaj: ja jsem uvazoval taky tam mrknot... neslozime se na lpg? neni to az tak daleko, kdyby se s nim dalo domluvit na vikend
13:06:28
14.01.2015
castrol
-> Bukaj: počkáme na nejakého prekupnika a bude to aj s prirazkou
10:57:14
14.01.2015
dragon_cb_cz
-> MajoLR: Pokud je fungl nová, tak si tady v inzerci kupce jistě najde... ovšem to že je snížená je spíš na škodu.
10:53:58
14.01.2015
MajoLR
LS hlava sa aj mne váľa popod nohy a je mi na dve veci...40 Dokonca by mala byť aj znížená o nejakých 0.6 či koľko...
10:50:22
14.01.2015
dragon_cb_cz
-> Bukaj: Když jsem na to koukal, chvíli jsem přemýšlel, jestli už nejsi na cestě na slovač 1 ta LSová hlava tam přímo svítí a zjevně tam bude zajímavejch věcí víc než dost.
23:18:36
13.01.2015
Bukaj
-> Majklsto 13.01.15 12:50:41: Slušnej sortiment 9
Bejt to někde do 150 Km, tak už jedu... 4
20:49:37
13.01.2015
Tomaso435
skoda-virt.cz/cz/.../1815 37-klika-z-fabie . . sem si řikal, jesi vod předních dveří, nebo vod zadních 3 až pak mi došlo, že asi klikovku
19:46:06
13.01.2015
dragon_cb_cz
-> Domajz: Bude to ono,i tam píšou Praha 8 a to okolí celkem odpovídá... tam musí stát na dešti už pěkně dlouho :/
19:10:11
13.01.2015
Domajz
-> dragon_cb_cz 08.01.15 10:38:38: covece je to mozny, ja to jen nasel na netu a s mou z nalosti Prahy se mi nepodarilo identifikovat to misto kde parkuje
09:30:21
13.01.2015
TT_daniel
auto.bazos.sk/inzerat/... /Skoda-120.php sice je len jedna fotka ale vyzera obstojne
21:53:42
12.01.2015
Lukyn Fakír
-> Pavel P..: tak jasný no než se s tím srat je lepší sehnat něco v pěknym, dobrym stavu a pokoušet se to udržovat dalej, líp to vychází cenově jak říkáš ale bohužel teď totok asi nedopadne ale je to škoda, snad do budoucna8 6
21:41:36
12.01.2015
Pavel P..
-> Lukyn Fakír: no pálku.... pokud to chceš jako leštěnku tak si spočítej kolik dáš za lak, vyvařování a díly pokud koupíš nějakej pelech za trojku...

nejlíp mít nějakýho ZTP v rodině a napsat to na něj...
21:36:44
12.01.2015
Lukyn Fakír
-> Pavel P..: šak nic netvrdím, jen to teďkom není moc možné za takovou pálku když tam hraje roli eko 8 jinak ti říkám je moc pěknej a přišel mi zajímavej tak jsem ho sem hodil 6
upraveno 1x, naposled 12.01.2015 21:37:04
21:32:38
12.01.2015
Pavel P..
-> Lukyn Fakír: cena odpovídá stavu....

majitel totiž neni nějakej trouba kterej by si nechal nakecat nějaký bludy aby to dal za 3tis s plnou nádrží...3
19:42:40
12.01.2015
dragon_cb_cz
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: Dohodou/nabidnete.
19:40:37
12.01.2015
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> david 105 10.01.15 20:09:28: už je vymazaná, za koľko bola?
18:22:00
12.01.2015
Lukyn Fakír
-> Tomaso435: jako je hodně pěknej no ale ta cena no 8 jako srazovka v seriovym stavu kor bez tažnáho by byla asi super 1
17:38:03
12.01.2015
Tomaso435
-> Lukyn Fakír: za 22 di do toho :)))
17:28:08
12.01.2015
Pavel P..
-> Lukyn Fakír: auto prodává kamarád a stav je hodně slušnej...
16:49:00
12.01.2015
Lukyn Fakír
nevím zda to už tady bylo-nebylo, popřípadě smažu
vypadá docela hodně dobře co myslíte, třeba by z něho byla dobrá srazovka1 4
auto.bazos.cz/inzerat/... /Skoda-Favorit-136L-najeto -jen-82tis-km.php
23:14:33
10.01.2015
david 105
23:06:50
10.01.2015
Jozka
-> david 105: No, gumoplast našitej na koberci se všema vroubkama neošlapanejma, to se jen tak nevidí..5
20:33:59
10.01.2015
majop3k
-> david 105: mas tam rovnaky link pri obidvoch
20:11:27
10.01.2015
david 105
20:09:28
10.01.2015
david 105
17:28:47
09.01.2015
castrol
-> su.tech – nezodpovědný hajzlík: prvé zarezanie by ukazalo ako by to dopadlo 1
14:51:56
09.01.2015
Majki
-> su.tech – nezodpovědný hajzlík: Fakt že do toho auta strkat prachy nechu ale líbí se mi to... 3
14:06:23
09.01.2015
su.tech – nezodpovědný hajzlík
-> castrol: Tak mě brzdí fakt, že tam mám klasické výklopné okno, které je funkční a těsní takže mě nic nenutí... 4 Ale jak píšeš, hlavně se z toho neposrat... 4
14:05:00
09.01.2015
castrol
-> su.tech – nezodpovědný hajzlík: tak trocha posranost reťaz do strechy
14:00:56
09.01.2015
su.tech – nezodpovědný hajzlík
-> castrol:
-> Majki:
A kdo Vám brání? Ikdyž já mám co říkat. Máme nachystané origo Valeo v elektrice a ještě jsem se k tomu nedostal... 3
13:54:23
09.01.2015
castrol
-> Majki: na poslednej vete sa zhodneme 1
12:48:43
09.01.2015
Majki
-> su.tech – nezodpovědný hajzlík: to je přece špatně! to se nesmí "vydělávat" na lidech! typicka zavist no... když nemám ja tak ani ty nebudeš mit...

(i když tu střechu taky závidím a klikně bych felu kuchnul 40)
11:19:46
09.01.2015
su.tech – nezodpovědný hajzlík
-> Jarda: Nic na tom není směšného to jen -> HASTRMAN-TATRMAN: typicky připosraně ukazuje prstem na někoho kdo žije jiným životním stylem než by se jemu líbilo. Nevím, co je na tom, že koupil udělal a prodává.
11:12:31
09.01.2015
haso
-> Jožynek : ten stoji u nas na dvore skoly
11:08:46
09.01.2015
Jarda - zrušená registrace
-> HASTRMAN-TATRMAN: ?? co je na tom směšného?9
Extreme Tyres