Zajímavé zboží nejen z aukra

prohledat
20843 příspěvků (zobrazeno 8301 až 8350) od 08.01.2010 do 18.06.2026, založil/a Pavel P..
řadit dle data
19:38:54
03.12.2014
Tomaso435
auto.bazos.cz/inzerat/... /Skoda-110R-rv-1980.php ... voni se dávaj ojetým vrakům testace jo ? 9 ... to čumim teda
18:04:41
03.12.2014
castrol
17:20:43
03.12.2014
T
-> Eidy 03.12.14 15:50:56: jůůů porno 131 40
sakra, to by nemuselo na erku vypadat zle 40
16:17:30
03.12.2014
Luky
-> Eidy: no jo, kdo to ale pak ukutálí? Originál 136 s pitomým "anglickým" weberem a SP 3,9 asi neee 1 Navíc už mám nový pryže 195/50 a ty by na ty zadky moc nepasovaly a v porovnání s jinak širokým předkem by to bylo beztak hnusný3
A vůbec, nechám tam obutý jupitery 3
16:02:27
03.12.2014
Flasch1994
aukro.cz/skoda-1000mb-nov e-original-gumy-pod-stitky -klik-4x-i4841283414.html

Hmm... Koukam že celý embéčka se za chvíly budou nabízet za milion.
16:02:07
03.12.2014
Eidy
-> Luky: To bys měl. 1
15:54:34
03.12.2014
Luky
-> Eidy: hustěě 9
Asi přestanu s renovací těch mých 5,5" žiletek a vtrnu se na tyhle 3 2
15:50:56
03.12.2014
Eidy
Trochu z ruky, ale jistě zajímavá kolečka.
www.skodateam.cz/bazar?ro w=9la
22:14:47
02.12.2014
Westas - zrušená registrace
20:42:02
02.12.2014
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> banditta: hahaha ...
12:59:29
02.12.2014
LuMi
-> Domajz: Taky dobrý1
08:27:45
02.12.2014
Majki
auto.bazos.cz/inzerat/4107 7481/Ratirni-vyplytana-chr omovana-kola.php pěkne
23:33:59
30.11.2014
castrol
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: az podozrivo
23:32:50
30.11.2014
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> castrol: nějak moc navoněný, ne?
13:57:36
30.11.2014
pepa110r
21:08:27
29.11.2014
Tabi
-> Kilián: Asi fakt slušný LSo a ještě ouža.
17:04:20
29.11.2014
Kilián
06:42:21
29.11.2014
maca
-> škoda caddy: neumíš číst???????
23:52:34
28.11.2014
škoda caddy
nebyla na virtu ? a taky se vám nezdá ten p.p. blatník ? 6

auto.bazos.cz/inzerat/... /Skoda-105-GL-NAJ-POCTIVYC H-14500-KM-JAKO-NOVA.php
19:54:22
26.11.2014
isti
Má význam kúpiť si také delikatesové vložky a piesty?Ako je to opotrebovaním? auto.bazos.sk/inzerat/... /Ostra-vacka-skoda-1000-az -136-DELIKATESY.php
08:10:05
26.11.2014
dragon_cb_cz
-> Plisek: Nejspíš už bude pryč, ale stejně jsem mu napsal... hodil by se hodně.
22:14:21
25.11.2014
castrol
19:09:25
25.11.2014
Jozka
-> Plisek: To by se i dalo..
19:02:35
25.11.2014
Plisek
18:32:37
25.11.2014
Jozka
Tak jsem pánovi nelhal, že jsem nikdy nic podobnýho (dle popisu) neviděl.. Nedávno se snažil zjišťovat na pragos.cz, co je tohle zač. A má to být dokonce MBG, bohužel na š.virt jsem ho nazlákal.. škoda, že se nezmínil, že je z Dobřan, jsem tam byl nějak v tý době dokonce služebně, mohl jsem to omrknout.. Vypadá to docela profi, ale o ničem podobným jsem ještě nikdy ani neslyšel..
17:04:07
25.11.2014
Danster
-> Tomaso435: Možný je ledacos a žádným hypotézám se nebráním4 Ono vzhledem k tomu že MBčko je taková "stavebnice" je možný cokoliv3
16:59:34
25.11.2014
Tomaso435
-> Danster: bud to někomu dalo moc práce nebo to mohla bejt vábnička na salonu a fakt je to předváděcí kus
16:52:04
25.11.2014
Danster
-> j_j: No podle těch značek bych to typoval na model 66 těsně po nástupu s vyměněnýma zadníma blatníkama a kapotou. Ale to olemování oken vidím prvně kdo ví kde se to tam vzalo1
08:21:23
25.11.2014
dragon_cb_cz
aukro.cz/lada-1300-nahrad ni-dily-1985-tech-do-3-201 5-i4832200799.html

Nevypadá vůbec zle... škoda, že momentálně stavy spíš snižuju.
18:37:47
24.11.2014
m8rinek
-> samot.n: Ahoj,
osičky fungujou, pružinky taky. Sice tu osičky mam, pružinky takový horší, ale než se s tim crcat, tak jsem šel cestou tvého výrobku. Takže reference kladná, kolega je dokonce kupoval chvíli předemnou a je z toho i nějaký foto
skoda110r.eu/erse/.../17. JPG
skoda110r.eu/erse/.../17% 20(1).JPG
skoda110r.eu/erse/.../17% 20(2).JPG
17:42:02
24.11.2014
pepa110r
17:35:43
24.11.2014
samot.n
-> m8rinek: zajimave,kdyby nekdo ze zdejsich diskutujicich mel info o cene,prosim podelte se. (nevim zda si te s nekym nepletu,ale neda mi to se nezeptat,nekupoval jsi v dohledne dobe osicky a pruziny klik na 110R ? - ja jsem autor,tak pripadne uvitam nejakou recenzi - spokojenost/cena/kvalita , diky) 4
16:32:05
24.11.2014
dragon_cb_cz
-> m8rinek: Sakra, už druhé zajímavé dneska... a v tak blbou dobu :/
16:25:37
24.11.2014
Luky
-> m8rinek 24.11.14 16:22:10: majitele znám, je z vedlejší vesnice, občas s ním jedu na pivo. Auto neznám. Kdyby měl někdo vážný zájem, můžu se o to začít víc zajímat, ale je to fajn chlap, takže myslím že případné další informace od něj taky budou relevantní
16:22:10
24.11.2014
m8rinek
00:37:05
24.11.2014
su.tech – nezodpovědný hajzlík
22:19:53
23.11.2014
Jozka
-> Tabi: To známe..3 A jo, takový ty boule jsou pěknější, než jen U držák..
18:16:44
23.11.2014
Lukyn Fakír
14:17:26
23.11.2014
Tabi
-> Jozka: Normálně už je vidím na mojí tisícovce,nebo něco hodně podobného. 1 Jsou moc pěkné,ale zase u těch co jsem dával jako první se mi víc líbí spodek paraboly,kde je držák,ty připomínají dobovky víc.Včera jsem si vyndal na stůl moje světla Pal a čuměl jsem na ně jakou dobu.:-)Přemýšlel jestli je prodat a koupit jiné větší.Ale je mi jich líto,dálkové mám úplně nové a mlhovky jsou použité ale taky jako nové.Asi se pokusím nějaké větší sehnat a až potom bych ty moje půstil do světa.1 Včera jsem na jeden podobný inzerát odepsal,tak čekám odpověď.1
01:41:26
23.11.2014
Jozka
-> Tabi: A ty by byly super na embéčko, docela dost připomínají dobový Lucas-y s "čirou optikou", co se dávaly na tovární A2..
23:11:57
22.11.2014
Tabi
20:03:24
22.11.2014
exwrcteam
auto.bazos.cz/inzerat/... /zavodni-KAROSERIE.php

pro ty co chteji jezdit zavody 2
21:31:33
21.11.2014
Jozka
-> Pavel P..: Asi tak.. mám doma 30 let starou skoro novou převodovku, která si pojezdila v autě necelých 3000 km a bezprostředně po adopci vypadala taky pomerně smutně.
-> Tabi: Hmm, pěkný.. na porovnání ceny by možná šlo pohledat nějaký repliky. A na její snížení prodat za litr ty držáky..4
21:10:30
21.11.2014
Tabi
Tak takové přídavné světla bych si na mojí tisícovce dokázal dost dobře představit.1 Jen kdyby cena byla trochu příznivější.Neříkám,že je úplně přemrštěná,na podobné světla asi možná docela reálná.
auto.bazos.cz/inzerat/... /Originalni-pridavna-dalko va-svetla-pro-Mini-Cooper- One-S.php
Extreme Tyres