jinak velmi podobný stav byl loni naprodej na Slovensku za 180 tis.kč a chvíli trvalo než se prodalo,šípková červeň a bežový interiér kde se dalo jíst z podlahy,prostě totálně netknutý auto, dokonce jsem to snad dával i sem do tématu








Ostatní barvy holt hnijou/tuní/bourají nějak rychleji, nebo já nevím... 




































skús mu to takto napisat















