skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavé zboží nejen z aukra
22:31:26
24.10.2014
24.10.2014

isti
-> castrol 24.10.14 22:20:39: Také mám doma aj ja zbytočné.Zaujímavé že nemajú žiadné označenie.
22:20:39
24.10.2014
24.10.2014

castrol
12:07:53
24.10.2014
24.10.2014

castrol
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: to je tazko , nikdy nevieš komu predas
00:30:41
24.10.2014
24.10.2014

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> castrol: a hele, aspon už má svoje foto, přesně tomuto typu lidí sem to prodat nechtěl... a ještě lže, prej bez nutnosti lakování, asi nějaká onanotechnolodži

22:39:27
23.10.2014
23.10.2014

castrol
-> dragon_cb_cz: hej len som to nemohol najst 

22:26:37
23.10.2014
23.10.2014

dragon_cb_cz
-> castrol: To je ten co ho nedávno prodával Jablkoň von Chvojkovice-Brod.... viz -> Apple STS Chvojkovice-Brod 18.10.14 20:37:05:
22:19:59
23.10.2014
23.10.2014

castrol
21:52:24
23.10.2014
23.10.2014

banditta
-> Bukaj: zhořela no.....

09:18:41
23.10.2014
23.10.2014

Bukaj
-> banditta 22.10.14 17:54:15: Sakra, to by se mi hodilo, stejná barva...
...taky plynivka - na copak asi "umřela"?
...taky plynivka - na copak asi "umřela"?

21:41:52
22.10.2014
22.10.2014

castrol
21:24:57
22.10.2014
22.10.2014

Radek Retro eLeSo
17:59:14
22.10.2014
22.10.2014

banditta
-> Kocvin: byla 

17:56:51
22.10.2014
22.10.2014

Kocvin
-> banditta: Tvl jezdím kolem té zahrady každý den a říkal jsem si jaká to je krásná stotříca 

17:54:15
22.10.2014
22.10.2014

banditta
10:54:20
22.10.2014
22.10.2014

su.tech – nezodpovědný hajzlík
-> Viliam: Taky si ho pamatuju. 

10:48:39
22.10.2014
22.10.2014

Viliam
-> Pavel P..: Toto auto keď si dobre pamätám bolo na predaj už pred X rokmi.
10:44:09
22.10.2014
22.10.2014

Pavel P..
10:23:31
22.10.2014
22.10.2014

Jozka
-> dragon_cb_cz: Jasný, z popisu plyne jen to, že shání díly na tenhle konkrétní kus.. jinak možná jen "hraje na city". Ale v Sušici porodnice je a pro místní je Praha kdovíproč Mekkou i Medinou současně


09:37:32
22.10.2014
22.10.2014

dragon_cb_cz
-> Jozka: Možná tím nemyslel tenhle konkrétní kus - alespoň to z popisu nutně nevyplývá.
09:33:27
22.10.2014
22.10.2014

mexican
Takovej popis auta jsem ještě neviděl :D
m.aukro.cz/skoda-110r-arc iveteran-typu-porsche-mg-f errari-i4713963539.html
m.aukro.cz/skoda-110r-arc iveteran-typu-porsche-mg-f errari-i4713963539.html
09:24:09
22.10.2014
22.10.2014

Jozka
auto.bazos.cz/inzerat/...
/Skoda-1000-MB-r-1966-zabr
ovka-koupim-zadni-blatniky
-a-dalsi.php
Taky svým způsobem zajímavost.. tohle auto ze Sušice nedávno údajně koupil někdo z Prahy a teď při shánění chybějících dílů píše, že ho vezlo z porodnice..
Taky svým způsobem zajímavost.. tohle auto ze Sušice nedávno údajně koupil někdo z Prahy a teď při shánění chybějících dílů píše, že ho vezlo z porodnice..

08:52:48
22.10.2014
22.10.2014

Jozka
-> dragon_cb_cz: / -> Tomaso435:
Jasně, že to celý nějak "nesedí"...
Jasně, že to celý nějak "nesedí"...
08:47:46
22.10.2014
22.10.2014

Tomaso435
-> Jozka: a dědic zrovna našel virt od kud vzal fotky umazal logo a hodil to hnedka na net... :D ale jo proč ne :-D :-D
08:41:46
22.10.2014
22.10.2014

dragon_cb_cz
-> Jozka: To bych neřekl - minimálně by takhle rychle vyřízení dědictví fakt nebylo
Spíš bych ten inzerát viděl na nějakej blbej vtip a fotky "ilustrační".
Spíš bych ten inzerát viděl na nějakej blbej vtip a fotky "ilustrační".08:22:27
22.10.2014
22.10.2014

Jozka
-> Tomaso435: Dle textu inzerátu to vypadá, že -> CHIP: byl poslední, kdo viděl pána naživu..

20:29:39
21.10.2014
21.10.2014

Tabi
Hm eRko za 50 tis.1 Kdyby se nikomu nelíbilo,tak je na bazoši ještě jedno,tady kousek od nás za sto tis.,bez tisícovky teda.154 A zase ty fotky,ty jsou fakt luxusní.Docela mě to vrtá hlavou,možná se zajedu podívat.
auto.bazos.cz/inzerat/... /Skoda-110-R.php

auto.bazos.cz/inzerat/... /Skoda-110-R.php
19:32:25
21.10.2014
21.10.2014

Tomaso435
-> m8rinek: ted sem to chtěl sem dát :D
fotky od sud... zmenšený o logo virtu.. :D
fotky od sud... zmenšený o logo virtu.. :D
19:29:54
21.10.2014
21.10.2014

m8rinek
-> P@wlos: zvláštní skoda-virt.cz/cz/.../6557
9-libovky-z-ulice?gotopost
=3...
19:27:25
21.10.2014
21.10.2014

P@wlos
19:11:47
21.10.2014
21.10.2014

vitek123
no za tu cenu ještě nějakéj rok bude, nebo dotyčný sleví,i když je to kousek bez práce jen zakonzervovat.
19:04:43
21.10.2014
21.10.2014

Tomaso435
-> vitek123: na prodej již několik let....
18:58:14
21.10.2014
21.10.2014

vitek123
17:27:24
21.10.2014
21.10.2014

Tabi
Jeden pěknej Rapid 130.
auto.bazos.cz/inzerat/... /Skoda-Rapid-130.php
auto.bazos.cz/inzerat/... /Skoda-Rapid-130.php
17:17:08
21.10.2014
21.10.2014

Tabi
Vypadá to na solidní stodesítku.Ale opravdu nechápu lidi,když už dávají inzerát,že to nedokážou pořádně nafotit.
auto.bazos.cz/inzerat/...
/SKODA.php
auto.bazos.cz/inzerat/...
/SKODA.php23:10:38
20.10.2014
20.10.2014

Jozka
-> m8rinek:
Ty seš vůl..
Ty seš vůl..
22:14:43
20.10.2014
20.10.2014

Nwkt
-> Domajz: Uhodl, nebude 

21:59:22
20.10.2014
20.10.2014

m8rinek
-> Domajz: Tvůj styl se mi líbí, nechceš se zapojit také do diskuze ve vláknu ,,co jste dnes podělali,,? :D
21:57:39
20.10.2014
20.10.2014

Domajz
auto.bazos.cz/inzerat/...
/Skoda-Favorit-13-Original
-SANITA-.php
puvodni forman sanita !
snad si nekdo z tech vykricniku nebude muset menit spodni pradlo....
puvodni forman sanita !
snad si nekdo z tech vykricniku nebude muset menit spodni pradlo....
16:59:13
20.10.2014
20.10.2014

krup
22:50:54
19.10.2014
19.10.2014

castrol
22:28:24
19.10.2014
19.10.2014

dragon_cb_cz
-> Bukaj: Já nikoho nekáral, já jen vrtěl hlavou... řečeno ikonograficky
A o to že byly tři nejde, replikační faktor je nepodstatnej 
A o to že byly tři nejde, replikační faktor je nepodstatnej 
22:24:38
19.10.2014
19.10.2014

Bukaj
-> dragon_cb_cz: V tom případě nikoho nekárej za nadužívání symbolů, ajťáku 

22:22:59
19.10.2014
19.10.2014

dragon_cb_cz
-> Bukaj: Ty moje tři pokejvání nebyly ironie v žádném smyslu slova.... nějak to dneska moc analyzuješ, zahradníku.
22:21:38
19.10.2014
19.10.2014

Bukaj
-> dragon_cb_cz: Tos mne nepochopil - myslel jsem, jestli jsou ironií ty tři smajlíci jako reakce na tři vykřičníky...? Tedy alespoň já to vnímám, jako úplně stejný "prohřešek" (tedy ne, že by mi vadilo jedno,či druhé)

22:18:20
19.10.2014
19.10.2014

dragon_cb_cz
-> Bukaj 19.10.14 22:05:18: 
-> Bukaj 19.10.14 21:44:33: Ne, nejni to ironie - je to fakt hezká 136GL.... ale pořád mi nepřijde, že by si zasloužila !!!... zato lepší cenovku jo

-> Bukaj 19.10.14 21:44:33: Ne, nejni to ironie - je to fakt hezká 136GL.... ale pořád mi nepřijde, že by si zasloužila !!!... zato lepší cenovku jo

22:05:18
19.10.2014
19.10.2014

Bukaj
22:01:17
19.10.2014
19.10.2014

krup
-> Viliam: dyť to má rozvrtany čelo po malym štitku ..
21:44:33
19.10.2014
19.10.2014

Bukaj
-> dragon_cb_cz: Teď nevím, jestli je to ironie, že tam máš tři smajlíky, nebo...? 

19:33:02
19.10.2014
19.10.2014

dragon_cb_cz
-> Viliam: Vychladni, nikdo tě nebuzeruje, jen mi prostě nepřijde, že by 136GL na prodej byla až taková anomálie, aby si zasloužila tři vykřičníky... Kdybys napsal něco ve stylu "136GL v pěkným původním stavu za hodně pěknou cenu", tak maximálně udělám


17:12:21
19.10.2014
19.10.2014

isti
Priznajte sa že kto kúpil tú hovnovo hnedú 136-ku až od Prahy??


