Samozřejmě je to také tím, že Rko je poměrně atraktivní vůz, zatímco LX je od pohledu "obyčejná stará škodovka".
Ale kolik by asi stálo Rko ve stavu té 120LX z inzerátu? Řekl bych, že v inzerci by bylo za trojnásobek...
Doba 120LX ještě přijde...








Koupi jsem jí asi v r.2002 jako dárce orgánů do erka,nakonec jsem ale tenkrát obě auta prodal.








A horšíma brzdama.






























(kor třeba s tim příplatkovým 5kvaltem..125ky měly tyhle budíky už normálně) a barva vypadá na šedou..
















