Mě se líbí i rozjezd u Cochise.Ale teď opět relaxuji u Stinga.
Hounds of winter
http://www.youtube.com/wa tch?v=Ahhcyj-pzO4
Ale nejraději mám staré věci od něho, popř. kdy hrál ještě s Police.
Třeba Russians, ta je výtečná a stojí za poslechnutí....








![DJ Antoine vs Timati feat. Kalenna - Welcome to St. Tropez (DJ Antoine vs Mad Mark Remix) [Lyrics]](https://i.ytimg.com/vi/Kh2FRFhS7QY/mqdefault.jpg)



















![2CELLOS - "Smells Like Teen Spirit" (Nirvana Cover) [LIVE @ SiriusXM]](https://i.ytimg.com/vi/S7bz1gFc2kg/mqdefault.jpg)








manfred mann - du wah diddy















