a a by nevnikla mejlka, že jedu jen v metal/punk/hc/r´n ´r vodách, tak dáme jednu mojí oblíbenou kapelku...
skinny puppy -
Skinny Puppy - Assimilate
-
Skinny Puppy - Smothered Hope
případně Nocturnal Emissions -
Nocturnal Emissions in the studio 1982
a NIN taky můžu -
NIN: "Last" live from on stage in Holmdel, NJ 6.06.09 [HD 1080p]