-> Jirik_Tuňák: to je jen dobře... ale konečně ses mi trefil do noty, SQ mám rád, od nich se dá poslouchat téměř vše
22:26:26 10.01.2011
Jindas
-> Jirik_Tuňák: No jelikož já několik let už bubnuju tak můžu říct,že se v hudbě pohybuju už dost let a dokážu posoudit co je dobré a co né...
Ale to je taky každýho věc vkusu....
Já mám rád pecky ze staré doby ale i z nové...poslouchám i uplně neznámé kapely....
22:23:51 10.01.2011
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> Pavel P..: Já přihazuju jenom dobrou hudbu, jenomže velké procento jsou jenom posluchači, kdežto já jsem hudební labužník a hledám v hudbě úplně něco jiného, než XY % lidí, proto by tady nemohly bejt někdy takový sračky jako tady jsou. Mám třeba kolegu v práci hudebníka a s tím se dá velmi dobře povídat o muzice, mno....on je v podstatě jedinej, pak má dobrej vkus ještě naše šéfová. I když je kolega mladší než já, tak má super přehled a prostě je to dobrej kluk.