
No nelze opomenout takovou klasiku jako : nebo http://www.youtube.com/wa tch?v=M8BxbdQqMRE
Nandat sem odkazy na všechny ty pecky byla by toho asi plná stránka
to by asi neprošlo


to by asi neprošlo




zvládne jen přemíchat tyhle osvědčený pecky...a připadá si jak mistr světa

http://www.youtube.com/wa
tch?v=xqGjxCfUD2s

ale ted uz ok kdyz si to clovek uvedomi :)
....to byla taky dobrá pecka,i když skupina pouze tohohle jednoho našláplýho tracku(tedy pokud mě pamět neklame).Ale takovejch kapel je dneska mraky...jenže dneska už to nemá takovou grády jako tahle muzika kdysi



rytmus 120BPM minimálně
a zlatý 90-tky







http://www.youtube.com/wa
tch?v=mR_uzFbY3q0




Me celkove prekvapuje jak tehda vypadal zivot... Asi sem si myslel ze lidi zili na stromech
A ono ne, jen nebyla elektronika nastesti...













od nich je spousta fajn pisniček ale tohle je fakt o ničem




