-> Matthes, záškodník z TechWebu: Tak tou Omegou jsi příjemně překvapil,už jsem je dlouho neslyšel,maďarská alternativa západního rocku,ve svý době nasadili laťku v zemích RVHP dost vysoko ať hudbou nebo výpravou.
Stará dobrá Anglie:http://www.youtube.com/wa
tch?v=gG8HYq9O9Kw
Matthes, záškodník z TechWebu 19.07.10 16:59:22 napsal:
Nojo, oldschool songy Taky mate pocit ze to dneska vsechno stoji za
hovno? Bud tam kdaka nejaka slepice nebo prihraten borec v zuzovy kosilce.
-> Bobesh 17.07.10 18:54:58: mě tím naštěstí naši nestrašili
jinak pro tebe mám ještě něco... mimo The Prodigy, ale myslím, že tenhle song /kapelu/ oceníš
P.O.D. school of hard knocks
00:27:10 19.07.2010
krtik
-> Kaprof: tak to bys měl very fajn, taky by se mi to líbilo, průser,že u nás to je složitější a v pokoju mám zázemí (pracovní, taková málá dílnička - babička má strašnou radost )
00:25:40 19.07.2010
krtik
-> afro100: no nazdar v něčem dobrý a v něčem špatný