Zajímavá auta nejen z ulic

prohledat
6760 příspěvků (zobrazeno 6051 až 6100) od 19.05.2010 do 25.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
řadit dle data
20:52:28
24.11.2010
castrol
-> maca: 2
20:50:46
24.11.2010
maca
při cestě na STKáčko....nádherné porsche15
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od maca vložen 24.11.2010 20:50:46
09:47:43
24.11.2010
Luky
-> venni: jj, vypadá to na Kalistu. Ještě jezdí jedna EVO V (Vajar nebo Vajgar nebo tak nějak se ten člověk jmenuje), ale tohle je asi Kalista. Auta je velká škoda, jsem zvědavej jestli to spraví. Ani si nechci představit, jak to auto zespoda vypadá 8
00:30:29
24.11.2010
venni
-> Radek Retro eLeSo: www.ewrc.cz/ewrc/image_br owse.php?id=56055
EDIT : děláš v APM jo? :-D
upraveno 1x, naposled 24.11.2010 00:31:22
00:29:36
24.11.2010
venni
-> Radek Retro eLeSo 23.11.10 19:57:06: Kalista?Jestli jo tak už dojezdil pětkovej myšák...
19:59:42
23.11.2010
Radek Retro eLeSo
líp to nešlo...............
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 23.11.2010 19:59:42
19:58:33
23.11.2010
Radek Retro eLeSo
dneska po mě šel tenhle velkej kus plechu
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 23.11.2010 19:58:33
19:57:06
23.11.2010
Radek Retro eLeSo
nechal jí navrčenou u nás u práce,krásnej zvuk a poctivej závodák2
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 23.11.2010 19:57:06
20:03:22
21.11.2010
suri
-> petr s: 5 rokov iba si mu dal , tam bude tá chyba
19:42:36
21.11.2010
Viliam - zrušená registrace
-> petr s: 3
19:39:47
21.11.2010
ball
-> petr s: ?
17:44:04
21.11.2010
petr s
-> ball: Kubasim máš ještě 15 let na tu češtinu
17:11:23
21.11.2010
ball
zadek škoda tech spz8
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od ball vložen 21.11.2010 17:11:23
17:09:12
21.11.2010
ball
krásnej žigul62
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od ball vložen 21.11.2010 17:09:12
15:27:48
21.11.2010
šrek
>-> Radek Retro eLeSo:´Ti ujížděla co?1 2
17:04:31
17.11.2010
Radek Retro eLeSo
líp to nešlo,šestková ALPINA
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 17.11.2010 17:04:31
18:30:18
16.11.2010
squalo
-> alpin: 3 3 3
18:28:48
16.11.2010
alpin
-> squalo: pomaranc rozdava auditka a t-elefon by mohol medvedesi 3
18:25:23
16.11.2010
squalo
-> alpin: bukekela spotrebak 3
18:22:35
16.11.2010
alpin
bukekelaaaa
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od alpin vložen 16.11.2010 18:22:35
09:54:54
10.11.2010
VeTeV
-> Pavel P..: taky musíš všecko vykecat... si dávám záležet, aby sousedi nevěděli, kdo s tím jezdí, tady to tutlám a ty to hned vybleješ 3
09:51:14
10.11.2010
Pavel P..
-> VeTeV: tvoje tajné vozidlo3
09:44:29
10.11.2010
VeTeV
prost reklamní potvora 3
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od VeTeV vložen 10.11.2010 09:44:29
09:43:53
10.11.2010
VeTeV
09:43:26
10.11.2010
VeTeV
todle nám stálo u baráku...
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od VeTeV vložen 10.11.2010 09:43:26
00:35:51
07.11.2010
Syny
Proste luxus... 25
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Syny vložen 07.11.2010 00:35:51
00:35:15
07.11.2010
Syny
00:34:03
07.11.2010
Syny
22:42:59
04.11.2010
m8rinek
-> Don_pepe: tak tohle bych opravdu chtěl...
22:21:02
04.11.2010
gred
VeTeV 29.10.10 10:00:53 napsal:
vymazlený trabi 4
tohohle sem před časem viděl v holešovicích u tržnice1
22:10:59
04.11.2010
Don_pepe
Fakt moc pěkný takhle naživo, ale stejně bych to nechtěl...
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Don_pepe vložen 04.11.2010 22:10:59
20:46:05
02.11.2010
mark - zrušená registrace
docela hezké porsche.
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od mark - zrušená registrace vložen 02.11.2010 20:46:05
19:18:34
29.10.2010
Nwkt
-> MATTESS: Je to možný
19:18:14
29.10.2010
MATTESS
-> Nwkt 29.10.10 13:44:52: toho jsem potkal v Rokycanech. A asi 500m před ním jelo nějaké Aero (nebo něco podobného - v tom se nevyznam). Nějaká akce?
18:24:37
29.10.2010
Gryzly
začínaj dušičky a tak jsem už zahlídl Volhu kombi, foto dodám, až si připojím telefon.
15:59:12
29.10.2010
Nwkt
-> ondie: kua tak asi je 3
14:01:00
29.10.2010
ondie
A neni to Rolls/Bentley ?

Edit: Je. 1 (RR silver shadow)
upraveno 1x, naposled 29.10.2010 14:04:53
13:44:52
29.10.2010
Nwkt
Pěknej Jaguar a řidila ho nějaká blonďatá paní
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Nwkt vložen 29.10.2010 13:44:52
10:01:40
29.10.2010
VeTeV
a jel i daleko 4
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od VeTeV vložen 29.10.2010 10:01:40
10:01:17
29.10.2010
VeTeV
10:00:53
29.10.2010
VeTeV
vymazlený trabi 4
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od VeTeV vložen 29.10.2010 10:00:53
18:20:05
28.10.2010
koordiak
Taaaaaaaak mlada VS stara1
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od koordiak vložen 28.10.2010 18:20:05
18:16:48
28.10.2010
alpin
-> squalo: de to je ??? po novakoch som uz videl behat pohrebak s toho stareho medaka co ma take velke zviskle svetla , tiez doba pecka
18:16:09
28.10.2010
stodvacet
Pardon Lada
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od stodvacet vložen 28.10.2010 18:16:09
18:15:22
28.10.2010
stodvacet
Jeden žigulík
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od stodvacet vložen 28.10.2010 18:15:22
18:23:48
27.10.2010
squalo
18:21:16
27.10.2010
squalo
ta daaaa1
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od squalo vložen 27.10.2010 18:21:16
18:17:23
27.10.2010
squalo
-> Yogi55: tu tatru som si obzeral v handlovej, to má taký deduško čo robil šofera v Nchz ale predať to nechce ani bohovy, to auto je v perfektnom stave, pohladam foto a pridam
1
18:13:42
27.10.2010
Kuladmin
-> disco_punk: -> squalo: Nemate nekdo z Vas odkaz?
18:06:03
27.10.2010
squalo
-> disco_punk: to je na rudne videl som to osobne, zadne poloosi tiež 742, kabina upravena z V3S, šikovný chalani, okrem motora tam je všetko z tuzemskeho trhu

Zamítnuté přispívání mají:

  • Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:
Extreme Tyres