
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6760 příspěvků (zobrazeno 6051 až 6100) od 19.05.2010 do 25.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
20:52:28
24.11.2010
24.11.2010

castrol
-> maca: 

20:50:46
24.11.2010
24.11.2010

maca
při cestě na STKáčko....nádherné porsche

09:47:43
24.11.2010
24.11.2010

Luky
-> venni: jj, vypadá to na Kalistu. Ještě jezdí jedna EVO V (Vajar nebo Vajgar nebo tak nějak se ten člověk jmenuje), ale tohle je asi Kalista. Auta je velká škoda, jsem zvědavej jestli to spraví. Ani si nechci představit, jak to auto zespoda vypadá 

00:30:29
24.11.2010
24.11.2010

venni
-> Radek Retro eLeSo: www.ewrc.cz/ewrc/image_br
owse.php?id=56055
EDIT : děláš v APM jo? :-D
EDIT : děláš v APM jo? :-D
00:29:36
24.11.2010
24.11.2010

venni
-> Radek Retro eLeSo 23.11.10 19:57:06: Kalista?Jestli jo tak už dojezdil pětkovej myšák...
19:59:42
23.11.2010
23.11.2010

Radek Retro eLeSo
líp to nešlo...............
19:58:33
23.11.2010
23.11.2010

Radek Retro eLeSo
dneska po mě šel tenhle velkej kus plechu
19:57:06
23.11.2010
23.11.2010

Radek Retro eLeSo
nechal jí navrčenou u nás u práce,krásnej zvuk a poctivej závodák

20:03:22
21.11.2010
21.11.2010

suri
-> petr s: 5 rokov iba si mu dal , tam bude tá chyba
19:42:36
21.11.2010
21.11.2010

Viliam - zrušená registrace
-> petr s: 

19:39:47
21.11.2010
21.11.2010

ball
-> petr s: ?
17:44:04
21.11.2010
21.11.2010

petr s
-> ball: Kubasim máš ještě 15 let na tu češtinu
17:11:23
21.11.2010
21.11.2010

ball
zadek škoda tech spz

17:09:12
21.11.2010
21.11.2010

ball
krásnej žigul

15:27:48
21.11.2010
21.11.2010

šrek
>-> Radek Retro eLeSo:´Ti ujížděla co?


17:04:31
17.11.2010
17.11.2010

Radek Retro eLeSo
líp to nešlo,šestková ALPINA
18:30:18
16.11.2010
16.11.2010

squalo
-> alpin:


18:28:48
16.11.2010
16.11.2010

alpin
-> squalo: pomaranc rozdava auditka a t-elefon by mohol medvedesi 

18:25:23
16.11.2010
16.11.2010

squalo
-> alpin: bukekela spotrebak 

18:22:35
16.11.2010
16.11.2010

alpin
bukekelaaaa
09:54:54
10.11.2010
10.11.2010

VeTeV
-> Pavel P..: taky musíš všecko vykecat... si dávám záležet, aby sousedi nevěděli, kdo s tím jezdí, tady to tutlám a ty to hned vybleješ 

09:51:14
10.11.2010
10.11.2010

Pavel P..
-> VeTeV: tvoje tajné vozidlo

09:44:29
10.11.2010
10.11.2010

VeTeV
prost reklamní potvora 

09:43:53
10.11.2010
10.11.2010

VeTeV
2
09:43:26
10.11.2010
10.11.2010

VeTeV
todle nám stálo u baráku...
00:35:51
07.11.2010
07.11.2010

Syny
Proste luxus... 

00:35:15
07.11.2010
07.11.2010

Syny
00:34:03
07.11.2010
07.11.2010

Syny
22:42:59
04.11.2010
04.11.2010

m8rinek
-> Don_pepe: tak tohle bych opravdu chtěl...
22:21:02
04.11.2010
04.11.2010

gred
VeTeV 29.10.10 10:00:53 napsal:
vymazlený trabi
tohohle sem před časem viděl v holešovicích u tržnice
vymazlený trabi
tohohle sem před časem viděl v holešovicích u tržnice
22:10:59
04.11.2010
04.11.2010

Don_pepe
Fakt moc pěkný takhle naživo, ale stejně bych to nechtěl...
20:46:05
02.11.2010
02.11.2010

mark - zrušená registrace
docela hezké porsche.
19:18:34
29.10.2010
29.10.2010

Nwkt
-> MATTESS: Je to možný
19:18:14
29.10.2010
29.10.2010

MATTESS
-> Nwkt 29.10.10 13:44:52: toho jsem potkal v Rokycanech. A asi 500m před ním jelo nějaké Aero (nebo něco podobného - v tom se nevyznam). Nějaká akce?
18:24:37
29.10.2010
29.10.2010

Gryzly
začínaj dušičky a tak jsem už zahlídl Volhu kombi, foto dodám, až si připojím telefon.
15:59:12
29.10.2010
29.10.2010

Nwkt
-> ondie: kua tak asi je 

14:01:00
29.10.2010
29.10.2010

ondie
A neni to Rolls/Bentley ?
Edit: Je.
(RR silver shadow)
Edit: Je.
(RR silver shadow)13:44:52
29.10.2010
29.10.2010

Nwkt
Pěknej Jaguar a řidila ho nějaká blonďatá paní
10:01:40
29.10.2010
29.10.2010

VeTeV
a jel i daleko 

10:01:17
29.10.2010
29.10.2010

VeTeV
2
10:00:53
29.10.2010
29.10.2010

VeTeV
vymazlený trabi 

18:20:05
28.10.2010
28.10.2010

koordiak
Taaaaaaaak mlada VS stara

18:16:48
28.10.2010
28.10.2010

alpin
-> squalo: de to je ??? po novakoch som uz videl behat pohrebak s toho stareho medaka co ma take velke zviskle svetla , tiez doba pecka
18:16:09
28.10.2010
28.10.2010

stodvacet
Pardon Lada
18:15:22
28.10.2010
28.10.2010

stodvacet
Jeden žigulík
18:23:48
27.10.2010
27.10.2010

squalo
2
18:21:16
27.10.2010
27.10.2010

squalo
ta daaaa

18:17:23
27.10.2010
27.10.2010

squalo
-> Yogi55: tu tatru som si obzeral v handlovej, to má taký deduško čo robil šofera v Nchz ale predať to nechce ani bohovy, to auto je v perfektnom stave, pohladam foto a pridam


18:13:42
27.10.2010
27.10.2010

Kuladmin
-> disco_punk: -> squalo: Nemate nekdo z Vas odkaz?
18:06:03
27.10.2010
27.10.2010

squalo
-> disco_punk: to je na rudne videl som to osobne, zadne poloosi tiež 742, kabina upravena z V3S, šikovný chalani, okrem motora tam je všetko z tuzemskeho trhu
Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:
