
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6760 příspěvků (zobrazeno 6101 až 6150) od 19.05.2010 do 25.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
18:02:39
27.10.2010
27.10.2010

disco_punk
sice z netu..ale zaujimava je predná naprava 742 

21:06:42
26.10.2010
26.10.2010

Yogi55
-> alpin 25.10.10 21:11:43: presne tak, chodievam tade kazdy pondelok, ale tuto tatru som videl prvy krat
21:11:43
25.10.2010
25.10.2010

alpin
-> Yogi55: aha cerenany

21:09:42
25.10.2010
25.10.2010

Yogi55
dnes pri Partizánskom, bola krasna, ale bohuzial viac som nestihol odfotit.
16:45:31
25.10.2010
25.10.2010

Bedřich - zrušená registrace
11:39:46
25.10.2010
25.10.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Nwkt: Nádhera!
To je starej Magirus. Sice trochu zmodernizavanej, ale pěknej. 
To je starej Magirus. Sice trochu zmodernizavanej, ale pěknej. 
11:28:27
25.10.2010
25.10.2010

Nwkt
Neznáte někdo tohle?
08:36:47
25.10.2010
25.10.2010

maca
-> Bedřich: aha....no vzal za to pěkně když mu padla zelená

07:57:46
25.10.2010
25.10.2010

Luky
Don_pepe 20.10.10 21:02:44 napsal: Mimochodem zcela neprotekční SPZ…jj, 9110 nic neznamená. Kdyby to bylo 0911, to by bylo něco jinýho 

04:57:35
25.10.2010
25.10.2010

Bedřich - zrušená registrace
-> maca 24.10.10 07:58:20: Jedou z Pekingu do Paříže...V Mongolsku přetěsňovali motor a měnili celý výfuk...Jinak myslím, že jedou na 7 válců...
14:25:50
24.10.2010
24.10.2010

Gryzly
eště zadek
14:17:33
24.10.2010
24.10.2010

Gryzly
Před tejdnem u brněnskýho Tesca, foceno mobilem v šeru.
10:49:23
24.10.2010
24.10.2010

Don_pepe
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : To byla spíš předvolební reklama, kterou ještě neuklidili...
07:58:20
24.10.2010
24.10.2010

maca
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : jj,byl krapet pošramocený

21:23:07
23.10.2010
23.10.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Pavel P.. 20.10.10 21:15:09: A zamávali ti aspoň? 

21:22:21
23.10.2010
23.10.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> maca 23.10.10 16:28:02: Fíha, nějakej závodní speciál. 

21:22:03
23.10.2010
23.10.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Don_pepe 20.10.10 21:10:48: Perníkáři měli zas nějaký výročí? Proč to tam stálo bez šťávy?
16:28:02
23.10.2010
23.10.2010

maca
nešlo to lépe vyfotit

15:55:42
23.10.2010
23.10.2010

Vojtisek
Volha poblíž Veveří v Brně, pěknej interiér a lak, pán asi ví, v čem vzácným jezdí


21:32:41
20.10.2010
20.10.2010

1560 - zrušená registrace
Nevadí, i tak díky :)
21:15:09
20.10.2010
20.10.2010

Pavel P..
-> 1560: jel proti mě... stihl jsem akorát zamávat

21:15:06
20.10.2010
20.10.2010

filcek
-> Pavel P..: jo tak ten už jel i tudy v létě někdy 

21:14:38
20.10.2010
20.10.2010

1560 - zrušená registrace
-> Pavel P..:

Fotku asi nemáš, že? :(

Fotku asi nemáš, že? :(
21:13:47
20.10.2010
20.10.2010

Pavel P..
-> 1560: v neděli jsem viděl ŠD11 v modrobílém provedení s nějakým zájezdem vodáků, za sebou táhli ještě takovej ten vlek s kánoema...

21:12:11
20.10.2010
20.10.2010

1560 - zrušená registrace
-> Don_pepe:
Vida, Perníkoff.
Vida, Perníkoff.
21:10:48
20.10.2010
20.10.2010

Don_pepe
jo a ještě jedno vozidlo, trocha historie...
21:02:44
20.10.2010
20.10.2010

Don_pepe
Mimochodem zcela neprotekční SPZ....
21:00:51
20.10.2010
20.10.2010

Don_pepe
Pardubice - stojí chudinka na ulici... Maník měl před ní jinou, starší 911, chátrala až zchátrala. Bez garáže, omlácená, neudržovaná. Bojím se, že tahle dopadne stejně...
08:38:41
20.10.2010
20.10.2010

havlik
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : je to modrá metaliza a ve skutecnosti je to uplne matny:D tzn je potreba to rozlestit
23:59:24
19.10.2010
19.10.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> havlik: No vidíš, že to jde. Pěkná škatulka.
Ta barva je nějaká metalíza, že se tak leskne nebo to je jen odraz blesku? Každopádně kola budou slušet. 
Ta barva je nějaká metalíza, že se tak leskne nebo to je jen odraz blesku? Každopádně kola budou slušet. 
20:57:07
19.10.2010
19.10.2010

ondie
-> gim: jj,potkali sme se na vzduchem chlazeným VW srazu ;)
20:02:46
19.10.2010
19.10.2010

Yogi55
V Malackach
17:40:34
19.10.2010
19.10.2010

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Nwkt: JJ v Plování jsem ho taky fotil, respektive na rohu.
17:36:59
19.10.2010
19.10.2010

MATTESS
-> Nwkt: tam nějaká taková fa je. Půjčují taky limuzíny
17:10:51
19.10.2010
19.10.2010

Nwkt
-> Tuner#2: Tam zařizovali asi nový sídlo v Plovární, stálo tam od nich asi 6 aut, ještě nějakej passat s antiradarem a spz 77 00 

17:10:02
19.10.2010
19.10.2010

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Nwkt: To jsem sem už dával, na zadním okně má něco o vymahání dluhů, asi to nese 

17:02:24
19.10.2010
19.10.2010

Nwkt
Brabus
01:44:32
18.10.2010
18.10.2010

gim
-> ondie: jj je to kamarad kolegy co u nej delam na baraku, ma tam i jiny skvosty, jako vw typ3 a tak podobne :-)
23:17:25
17.10.2010
17.10.2010

havlik
zatim budoucí dobové kola
23:16:54
17.10.2010
17.10.2010

Šulda
takové ošklivé káčátko
ale má to své kouzlo
ale má to své kouzlo23:16:50
17.10.2010
17.10.2010

havlik
krabice2
23:15:43
17.10.2010
17.10.2010

havlik
Pro DNA 69
19:29:36
14.10.2010
14.10.2010

Karlos (WIO46)
-> Kaprof: Jo, jenže rusáci to dělaj pořád.

18:41:17
14.10.2010
14.10.2010

tonek.favo
-> Nwkt: Libovec 

18:39:36
14.10.2010
14.10.2010

Kaprof-Pisařík
Karlos (WIO46) 12.10.10 22:22:04 napsal:
→ afro100: Však máš taky pravdu. Rusáci no.
Trošku se přiblížit moderním trendům, ale přitom měnit co nejmíň.
Jako by jsme to u nás do nedávných dob nedělali také :o))
→ afro100: Však máš taky pravdu. Rusáci no.

Trošku se přiblížit moderním trendům, ale přitom měnit co nejmíň.
Jako by jsme to u nás do nedávných dob nedělali také :o))
14:34:46
13.10.2010
13.10.2010

ondie
-> gim 12.10.10 22:06:41: Toho majitele znám,dobrej blázen a hlásič...sbírá volhy :)
Ta "faceliftovaná" má ukrajinský papíry proto,že by mu to tady prej nepřihlásili,že už nesplňuje nějaký ekonormy jako "nový" vůz...jinak je to normálně čech.
Ta "faceliftovaná" má ukrajinský papíry proto,že by mu to tady prej nepřihlásili,že už nesplňuje nějaký ekonormy jako "nový" vůz...jinak je to normálně čech.
13:29:44
13.10.2010
13.10.2010

afro100
-> Luky.: no ved prave
08:54:28
13.10.2010
13.10.2010

Luky
-> afro100:
To jo, přední okno je snad uplně stený...
To jo, přední okno je snad uplně stený...22:22:04
12.10.2010
12.10.2010

Karlos (WIO46)
-> afro100: Však máš taky pravdu. Rusáci no.
Trošku se přiblížit moderním trendům, ale přitom měnit co nejmíň.
Trošku se přiblížit moderním trendům, ale přitom měnit co nejmíň.Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:

