skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6760 příspěvků (zobrazeno 6351 až 6400) od 19.05.2010 do 25.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
15:41:56
28.08.2010
28.08.2010

Lubes - zrušená registrace
Tatra 613 v Bojniciach
20:30:07
27.08.2010
27.08.2010

1560 - zrušená registrace
-> Péďa17:
Udělej alespoň výřez, aby bylo něco vidět.
Udělej alespoň výřez, aby bylo něco vidět.
19:21:38
27.08.2010
27.08.2010

Péďa17
včera ráno u jednoho švýcara,sorry za kvalitu je to focene za plotem
16:48:17
27.08.2010
27.08.2010

dominique
-> Edisek: a škaredá

16:37:33
27.08.2010
27.08.2010

Edisek
-> dominique:
-> haso:
Jak je tá Bratislava malá
-> haso:
Jak je tá Bratislava malá

16:26:41
27.08.2010
27.08.2010

dominique
-> haso: zástavka žilinská

17:48:54
26.08.2010
26.08.2010

haso
-> Edisek: to je z elektricky iducej z Hlavej stanice

10:43:52
26.08.2010
26.08.2010

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Luky. 26.08.10 09:05:47: Jo ten byl v Blatný, má tam 1,8T 

09:05:47
26.08.2010
26.08.2010

Luky
Včera jsem v Plzni potkal Kaipana, toho nejnovějšího na podvozku Favoritu, a poměrně hlasitě se z toho ozývalo turbo. To asi neni uplně košer, co? 

20:14:42
25.08.2010
25.08.2010

Edisek
omlouvám se za kvalitu, jenom mobilem s tramvaje v Bratislavě, ňákej němec
vypáda to úžasně
vypáda to úžasně17:51:52
25.08.2010
25.08.2010

šrek
17:51:22
25.08.2010
25.08.2010

šrek
Vency z Hoštic(Slunce,seno..)
17:49:51
25.08.2010
25.08.2010

šrek
2
17:33:11
25.08.2010
25.08.2010

šrek
meda
22:56:36
24.08.2010
24.08.2010

Michal N 283 - zrušená registrace
Krásny medved tieto mám najradšej .

22:52:23
24.08.2010
24.08.2010

bibendum30
Takhle krásnou a zachovalou 240D jsem dneska večer viděl na pumpě v Praze 7,tak jsem zas neodolal a tasil foťák.Holt nadčasové kouzlo automobilového designu minulého století 

22:47:39
24.08.2010
24.08.2010

bibendum30
Skoro z profilu
fakt krasavec-zachovalej
fakt krasavec-zachovalej
22:45:32
24.08.2010
24.08.2010

bibendum30
Zadní pohled

22:44:09
24.08.2010
24.08.2010

bibendum30
Detail disku-hmm zachovalý

15:19:42
24.08.2010
24.08.2010

Vojťas
A takovyhle vehikly jezdily v norsku 

20:00:15
23.08.2010
23.08.2010

MATTESS
.
19:59:58
23.08.2010
23.08.2010

MATTESS
Brouček ze soboty
17:54:37
23.08.2010
23.08.2010

afro100
-> Karlos (WIO46): jj viem, len mi to pripomenulo hlášku jednoho kamaráta z moravy :)
17:23:29
23.08.2010
23.08.2010

maca
a ještě jedna,tatra fakt nádherná

17:21:38
23.08.2010
23.08.2010

maca
jedna polní2
17:20:51
23.08.2010
23.08.2010

Kaprof-Pisařík
-> maca: Pěknej kozel!:o)
17:18:27
23.08.2010
23.08.2010

maca
jedna polní

16:56:35
23.08.2010
23.08.2010

Karlos (WIO46)
-> afro100: Já su pražák.

16:51:01
23.08.2010
23.08.2010

Luboš
.
16:49:48
23.08.2010
23.08.2010

Luboš
pěkná, jen si nejsem jistý tím interiérem, čalounění se mi nezdá originál
23:00:30
21.08.2010
21.08.2010

afro100
-> Karlos (WIO46): nésú pražák ...


22:59:45
21.08.2010
21.08.2010

Karlos (WIO46)
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Nésu piča. Dvě šedé, jedno modré, jedno červené. 

22:06:29
21.08.2010
21.08.2010

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Karlos (WIO46): A nevidels to same 4x? Zes vezl Ludvu do hospy, pak ses vracel domu, pak pro nej do hospy a zase domu a videls ho zaparkovane nekde?

22:03:42
21.08.2010
21.08.2010

Karlos (WIO46)
-> haso: Hehe, tyhle Maserati jsem jeden den potkal 4.
Je pravda že od tý doby jednou, ale jak řikám, jeden den 4. 
Je pravda že od tý doby jednou, ale jak řikám, jeden den 4. 
18:16:38
21.08.2010
21.08.2010

haso
viac nemam:) ale zaujali ma, hlavne to camaro
18:15:56
21.08.2010
21.08.2010

haso
.
18:15:45
21.08.2010
21.08.2010

haso
.
18:15:26
21.08.2010
21.08.2010

haso
.
16:52:49
21.08.2010
21.08.2010

Don_pepe
-> Vojťas: Jo, příští rok by mělo být nějaký tankový téma, takže by to mohlo být hodně dobrý!
16:43:03
21.08.2010
21.08.2010

Vojťas
-> Don_pepe: byl na nocni, tak ze nez sem se rano vykopal z pelechu uz se mi fakt nechtelo :D tak treba pristi rok...
15:52:24
21.08.2010
21.08.2010

Don_pepe
Jinak tohle sem dneska potkal, zajímavý vozítko!
15:49:43
21.08.2010
21.08.2010

Don_pepe
-> Vojťas: Byl ses podívat? Já jo a nebylo to nic moc ty ukázky... Vojáků dost, ale málo techniky....
23:04:23
20.08.2010
20.08.2010

Vojťas
-> Don_pepe: kurna cihelna ja uplne zapomnel 

13:25:12
20.08.2010
20.08.2010

krtik
-> Don_pepe: jojo, vím o jakou akci jde
13:01:00
20.08.2010
20.08.2010

afro100
no a cez vikend by mala byt aj nejaka mensia akcia kdesi v okoli Vlachovic na Zlinsku ...
12:56:37
20.08.2010
20.08.2010

Don_pepe
-> krtik: Bylo jich víc, zítra je v Králikách Cihelna (bojový ukázky z druhé světové), tak se to tu teď pohybuje po okolí...
jinak: www.akcecihelna.com
jinak: www.akcecihelna.com
12:53:57
20.08.2010
20.08.2010

MATTESS
-> Don_pepe: Jestli se něco někde nekoná. Dopoledne jsem dojel kolonu amerikánů z 2.sv.
12:53:51
20.08.2010
20.08.2010

Don_pepe
a ještě jedna
12:53:11
20.08.2010
20.08.2010

krtik
-> Don_pepe: kdes ho potkal?
12:50:19
20.08.2010
20.08.2010

Don_pepe
Až sem se lekl, že je tu invaze! 

Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:
