Zajímavá auta nejen z ulic

prohledat
6760 příspěvků (zobrazeno 6401 až 6450) od 19.05.2010 do 25.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
řadit dle data
01:11:37
20.08.2010
Syny
19:59:09
19.08.2010
James1991
Jedna Pragovka v Dolních Břežanech:-)
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od James1991 vložen 19.08.2010 19:59:09
16:31:21
19.08.2010
VeTeV
-> Jirik_Tuňák: zvenku - paráda - zevnitř je to již horší - měl jsem tu čest si jí prolézt na dovolený u jednoho skopčáka - volant zlo, páček, tlačítek jak nasráno, palubka kosmická a bohužel je to jako všechna dnešní auta - co nejvíc vše vytáhnout do vnitřního prostoru - takže ve finále je tam málo místa - což jsem si sám ošahal a okoukal - je to škoda, ale xanta je větší ( a pro mě již malá :-()
upraveno 1x, naposled 19.08.2010 16:31:31
16:11:57
19.08.2010
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> VeTeV: Líbí se ti ta C5, co jsem dával níže ? Takhle to vypadá fakt pěkně, že ?
A co tenhle, když jsi na ty vembloudy. 1
www.cars.cz/xchanger/.../ C5-Tourer-3.0-HDi-Exc-Komb i-127954628194610503.html
13:24:24
19.08.2010
GIRRI
taky neco prihodim
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od GIRRI vložen 19.08.2010 13:24:24
13:19:41
19.08.2010
VeTeV
-> bibendum30: a kdyz by to mel u pojistovny pojisteny tak mu daj za totalku 4tis a nazdar...

BTW kondor?
upraveno 1x, naposled 19.08.2010 13:20:15
22:38:37
18.08.2010
bibendum30
Ani ne tak z ulic jako z práce...s tíhle "krasavcem" si přijel k nám do práce dnes jeden člověk pro nějaké díly na střechu(zřejmě utrpěla kroupama) a což je smutnější i tenhle krásnej GOLF dostal co proto od krup.
Čelní sklo prasklý,kapota a střecha-samá prohlubeň od nedávného Pražského krupobití8 Bylo mi ho docela líto,protože 29let (podle slov majitele) starýho zachovalýho VW Golfa už jen tak člověk nepotká..
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od bibendum30 vložen 18.08.2010 22:38:37
21:59:24
18.08.2010
bibendum30
Další noční foto-úlovek z centra Prahy6
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od bibendum30 vložen 18.08.2010 21:59:24
21:56:53
18.08.2010
bibendum30
foto detailu6
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od bibendum30 vložen 18.08.2010 21:56:53
21:00:09
18.08.2010
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> Hřib: Taky, ale tady je víc prohnutý, než u CX. C6 je takej přízrak, kterej už tu byl kolikrát. 1
upraveno 1x, naposled 18.08.2010 21:00:19
18:05:05
18.08.2010
Hřib
-> Jirik_Tuňák: a co CX a C6 5
17:27:32
18.08.2010
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
jok3r 13.08.10 19:58:41 napsal:
→ Radek Retro eLeSo: nezvykly zadni okno,, aspon ja vidim
okno „dopredu“ poprve1
Tak se podívej na další uchylárnu.
Prohnuté zadní okno u nové C5.
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Jirik_Tuňák - zrušená registrace vložen 18.08.2010 17:27:32
16:48:44
18.08.2010
PD-TOMMY
je to 5.0 GT rok 1973
16:46:02
18.08.2010
Mr_Kubas
-> PD-TOMMY: To je "novodobější" Mustang, ne?
15:57:45
18.08.2010
PD-TOMMY
toto je auto krasny zvuk s dialky krasna lod len ta predna kapota to je memental a je tam odidena spaitocna malo oleja bolo prevodovke
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od PD-TOMMY vložen 18.08.2010 15:57:45
15:32:47
18.08.2010
Nwkt
Tohle si taky pořídim 3
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Nwkt vložen 18.08.2010 15:32:47
15:32:27
18.08.2010
Nwkt
15:32:08
18.08.2010
Nwkt
Sice ne auto, ale motorka, ale to je fuk
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Nwkt vložen 18.08.2010 15:32:08
22:09:09
13.08.2010
Radek Retro eLeSo
-> jok3r: Mercury Monterey,vevnitř byli druhej den děti mechanika a krásně to troubí,modrej introš ale sedačky rozdrbaný
22:06:17
13.08.2010
Radek Retro eLeSo
-> Pavel P..: to byla náhoda,vylezu tam z tramvaje,otočim se a najednou tohle131
22:05:24
13.08.2010
Radek Retro eLeSo
-> Kaprof: kdepak bastl,starej mergl to je ale typ po mě nechtějte3
20:41:31
13.08.2010
Kaprof-Pisařík
-> Radek Retro eLeSo: 13.08.10 19:53:47
Co to je za tažné vozidlo9 To je jak nakej bastl Avie -Neretva?
19:58:41
13.08.2010
jok3r
-> Radek Retro eLeSo: nezvykly zadni okno,, aspon ja vidim okno "dopredu" poprve1
19:58:24
13.08.2010
Pavel P..
-> Radek Retro eLeSo: ha! zase Vršovice.. koukám že i to co jí táhle je neobvyklé1
19:55:56
13.08.2010
Radek Retro eLeSo
ještě zezadu....
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 13.08.2010 19:55:56
19:55:05
13.08.2010
Radek Retro eLeSo
jedna starší americká kára.....
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 13.08.2010 19:55:05
19:53:47
13.08.2010
Radek Retro eLeSo
zajímavej povoz,na vleku stará Fordka1
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 13.08.2010 19:53:47
12:39:14
11.08.2010
škodec
-> Syny: mozno aj preto ze to natrepali japonci na GTR (4oko). Nechceli mat nieco rovnake i ked prislo s tym Ferrari.
11:18:31
11.08.2010
Don_pepe
Ani ne tak libovka, jako exotika...
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Don_pepe vložen 11.08.2010 11:18:31
23:23:13
10.08.2010
Syny
-> Bedřich: Jj, to s tema diodama me napadlo taky, ale je skoda, ze nezustali verni klasickemu vzhledu... 7
21:44:09
10.08.2010
Bedřich - zrušená registrace
-> Syny: 355,360,430,550, má myslím žárovku.A tam vše do dvou světlometů nedostaneš, aby to nevypadalo jako "česká vlajka" a mělo vzhled jaký ten světla mají.599 a 458 už má diody a tam to jde....Váha dolů,ovlivní to aerodynamiku...nic jiného mě nenapadá.
16:52:10
10.08.2010
James1991
-> Syny:
Krasavec, tohle ferrari mám doma jako model od Buraga:-)
02:02:34
10.08.2010
Syny
-> Bohyn: Pekny karky :) Muze mi ale jen nekdo vysvetlit, proc Ferrari preslo od ctyroka na dvouoko? (vzadu samozrejme)... Me se tedy mnohem vic libi takovy F355 a nebo 550 Maranello :) Jediny dve Italsky auta, ktery bych si i koupil bejt bohatej 1
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Syny vložen 10.08.2010 02:02:34
upraveno 3x, naposled 10.08.2010 02:06:16
00:25:43
10.08.2010
haso
-> 1560: jak je libo4
23:32:03
09.08.2010
Bohyn
-> Mr_Kubas: Jo taky že byla4
23:16:01
09.08.2010
Mr_Kubas
-> Bohyn: Noo, pěkné úlovky 4 To musela být pěkná dovolená 1
23:03:49
09.08.2010
Bohyn
Jedna fotka z Monaka, další jsou v tomto albu:bohyn.rajce.idnes.cz/Zaji mava_auta_z_Dovolene
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od Bohyn vložen 09.08.2010 23:03:49
22:39:03
09.08.2010
1560 - zrušená registrace
-> haso:
No, ty fotky teda nic moc... Nezlobil bych se, kdyby tu takové fotky ani nebyly.
18:15:06
07.08.2010
Karlos (WIO46)
-> lokaj 07.08.10 16:12:11: Jo tak tohle je jeden z mých skromnějších drým kchárů.1 4 5
17:38:28
07.08.2010
bibendum30
Aktuálně z jedna ikona motorismu stojící na Pražské Národní třídě...šel jsem jen na nákup...opět jsem neodolal a tasil foťák 6

FOTO 1
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od bibendum30 vložen 07.08.2010 17:38:28
17:34:12
07.08.2010
bibendum30
17:32:07
07.08.2010
bibendum30
16:12:11
07.08.2010
lokaj
Například tento a podobné..bylo jich tam strašně moc takže to nemělo pak už asni cenu fotit natož s tím zahlcovat tuhle stránku.
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od lokaj vložen 07.08.2010 16:12:11
16:10:29
07.08.2010
lokaj
Taky libovka..A takových a ještě mladších sourozenců tam jezdilo mraky..
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od lokaj vložen 07.08.2010 16:10:29
16:08:13
07.08.2010
lokaj
Velice zachovalý Renault.Má 1.majitele stále garážovaný,najeto pár tisíc kilometrů,původní SPZka 1986/1987 prsotě libovka jak má být a je úplně fuk že to je Renault.Taky je nemusím,ale dokážu ocenit tyto aspekty.V 80.letech musel být ten děda pěknej pán když si mohl koupit superdrahý autoz Tuzexu a ještě měl to štestí že mu ho prodali..Dobrá SPZka docela .
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od lokaj vložen 07.08.2010 16:08:13
16:05:59
07.08.2010
lokaj
Zezadu.Nápisu chrom a plameny si nevšímejte.
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od lokaj vložen 07.08.2010 16:05:59
16:05:10
07.08.2010
lokaj
tak zde je ta slibovaná Tatra-plasťák
zvětšit Zajímavá auta nejen z ulic - obrázek od lokaj vložen 07.08.2010 16:05:10
20:54:21
05.08.2010
alpin
-> Lubes: no ja pezota vidavam pred faldom a na zapotokoch a golf tam asi stoji furt1
18:20:39
05.08.2010
Lubes - zrušená registrace
-> alpin: Ten golfo stále stojí pri kauflande :-D...a pežota pravidelne stretávam na kebabe :-D
21:22:57
02.08.2010
MATTESS
-> Jirik_Tuňák: Taky jsem na ně koukal, když jsem byl pro barvu

Zamítnuté přispívání mají:

  • Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:
Extreme Tyres