Pry na opravu klice, jak na favoritku, tak to teda ne, jsou potreba vetsi a bez poradneho kloubku na gole se neobejdete, ten jsem nikdy u favorita nepotreboval a chtel bych videt, jak nekdo s tim naradim opravi zlomenou poloosu

Ted na tu cestu beru elektriku kolem motoru, predni poloosu s kratkym kloubkem a k tomu dlouhy kloubek a dve zadni poloosy (chtel jsem brat jen jednu, ale testuju zadni vyklopna dvourada loziska misto jednoradych nevyklopnych ruskych volnych a jeste mi je tam zavarili, tak abych zbytecne nemusel poloosu kupovat, to uz bych radeji koupil nesmrtelne semi poloosy, ale to je zas 15k a klasickejch jsem uz nasyslil asi 6ks :). Premyslim vzit s sebou jeste pridavku, kterou jsem zgeneralkoval za necelych 1000kc - loziska kinex a zkl a tam do ni namontovat kratkou redukci a odpojovani predku + upravu na dvourada vystupni loziska a stale nevim, jestli se k te kratke vejde pridavna synchronizace, musel jsem kvuli vetsimu kolu nechat i liznout obal mezinapravoveho difu

-> john simple 30.05.17 07:28:03: hranatce me moc neberou, to auto se delalo nekdy do 2012?, ale podle SPZ to bude neco starsiho, ja uvazuju poridit 2101 a do toho 5q a motor 1.7 z nivy :) mel to tak tata a litalo to neskutecne, favoritu jsem daval do kopecka, abych z toho vytahnul kilo a tata tenkrat kolem jen prolitnul
ale on mel ten motor jeste delanej, protoze rus to precizne neposklada



uz jsem na to koukal vcera














