Vaz Lada Zigulik

prohledat
1215 příspěvků (zobrazeno 1051 až 1100) od 01.02.2013 do 25.06.2026, založil/a PIKULJAK
řadit dle data
10:18:34
30.05.2017
Jarda - zrušená registrace
-> castrol 29.05.17 20:13:05: To je podle me stejna blbost, jak to Gcko Schwarzeneggra, teda pro me...
Pry na opravu klice, jak na favoritku, tak to teda ne, jsou potreba vetsi a bez poradneho kloubku na gole se neobejdete, ten jsem nikdy u favorita nepotreboval a chtel bych videt, jak nekdo s tim naradim opravi zlomenou poloosu1
Ted na tu cestu beru elektriku kolem motoru, predni poloosu s kratkym kloubkem a k tomu dlouhy kloubek a dve zadni poloosy (chtel jsem brat jen jednu, ale testuju zadni vyklopna dvourada loziska misto jednoradych nevyklopnych ruskych volnych a jeste mi je tam zavarili, tak abych zbytecne nemusel poloosu kupovat, to uz bych radeji koupil nesmrtelne semi poloosy, ale to je zas 15k a klasickejch jsem uz nasyslil asi 6ks :). Premyslim vzit s sebou jeste pridavku, kterou jsem zgeneralkoval za necelych 1000kc - loziska kinex a zkl a tam do ni namontovat kratkou redukci a odpojovani predku + upravu na dvourada vystupni loziska a stale nevim, jestli se k te kratke vejde pridavna synchronizace, musel jsem kvuli vetsimu kolu nechat i liznout obal mezinapravoveho difu9
-> john simple 30.05.17 07:28:03: hranatce me moc neberou, to auto se delalo nekdy do 2012?, ale podle SPZ to bude neco starsiho, ja uvazuju poridit 2101 a do toho 5q a motor 1.7 z nivy :) mel to tak tata a litalo to neskutecne, favoritu jsem daval do kopecka, abych z toho vytahnul kilo a tata tenkrat kolem jen prolitnul5 ale on mel ten motor jeste delanej, protoze rus to precizne neposklada7
07:28:03
30.05.2017
john simple
zachovalý, až na ten tukanec
zvětšit Vaz Lada Zigulik - obrázek od john simple vložen 30.05.2017 07:28:03
12:41:35
22.05.2017
Jarda - zrušená registrace
-> Bohyn 22.05.17 09:29:43: 8 uz jsem na to koukal vcera
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: koukam, ze Honza tam ukazoval, co nivka umi, den predtim mi delal pevnostni diferak a dost dlouho jsem se mu pod tim valel... jen nechapu, ze mu vyhovuje seriove uchyceni zadnich tlumicu do extremniho terenu, ktery jezdi, ja uz to prestehoval vys5
ajulinkadc.rajce.idnes.cz /Mnichovo_Hradiste_2017
limity to ma, ale proti dusteru to je nekde jinde ajulinkadc.rajce.idnes.cz /Mnichovo_Hradiste_2017
Honza ma vzadu 100% kolickovej samosvor - aussie, ja sel nakonec radeji do 70% torsenu (protoze je setrnejsi k poloosam a asi i na dalky lepsi), kterej jsem jeste nestihl vyzkouset, protoze to mam stale rozebrane :/.
upraveno 2x, naposled 22.05.2017 13:37:55
09:34:45
22.05.2017
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Bohyn: jo, měl. Vyráběl mi origo nerez koncovku vyfuku. Bohuzel pujcil auto přítelkyni a ona prehlidla kamion. Ji se nic nestalo, on vrtulnikem. O srazu doktoři nechtěli ješte nic jeho bráchovi říct jak na tom je..... :-/
09:33:10
22.05.2017
Tomaso435
-> Bohyn: to bylo tady myslim že v pátek.... ted nevim jesi mu tam s tim vjel, nebo o co šlo .... ale prej to řídil nějakej dědula či co...
09:29:43
22.05.2017
Bohyn
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Tenhle tam měl podle mně taky namířeno8
Snad dopadli dobře.
www.pozary.cz/clanek/1629 47-v-jaroslavi-doslo-ke-st retu-osobniho-a-nakladniho -automobilu-z-lady-museli- hasici-vyprostit-osobu
zvětšit Vaz Lada Zigulik - obrázek od Bohyn vložen 22.05.2017 09:29:43
02:17:22
22.05.2017
Apple STS Chvojkovice-Brod
jedna z víkendu5
zvětšit Vaz Lada Zigulik - obrázek od Apple STS Chvojkovice-Brod vložen 22.05.2017 02:17:22
14:36:58
12.05.2017
palinator
18:34:10
08.05.2017
castrol
-> Milan 136: mas pravdu na pc to ukaze inac ako v telefone
17:15:50
08.05.2017
Milan 136
-> castrol: ani ne
16:27:11
08.05.2017
castrol
-> Milan 136: asi by to chcelo o kusok mensie kola
14:33:24
08.05.2017
Milan 136
13:09:18
05.05.2017
Jarda - zrušená registrace
-> rsvancara 05.05.17 04:59:52: takovej prace a takova kravina, skoda 1.6ky4
22:04:46
02.05.2017
Jarda - zrušená registrace
-> rsvancara 02.05.17 16:33:30: alespon priste vim, kam pro dily na nivu, vidim tam min. 2 ks :) a tam by to bylo asi za daco :))) a v tom salonu je 2108 cabro9
21:00:45
19.04.2017
Qwak
-> Jarda: převodovka příjdena řadu rovnou s 1600 tu jsem ted nasál a dám tam pak rovnou vše najednou .. každopádně děkuji .. narozdíl od škodovky je to moje radost 1 3
07:30:51
19.04.2017
Mr._Nosferatu
-> Jarda: j Na ten betonovej most by ses nevešel ?
A co je na Dusteru sportovního ? :D
20:49:51
17.04.2017
StepaNoFUN
-> Jarda - zrušená registrace 02.04.17 23:08:26: Jardo píšu na Fkách. Neboli testovacích značkách. Nevím kdo všechno tyhle značky má, ale právě proto mě to zaujalo. Obluda veliká a zelený testovací značky.
20:04:17
14.04.2017
Qwak
auto.idnes.cz/foto.aspx?r =auto_oje... 1 celebritka na Idnesu .. ( to žluté je moje ) mimo jiné sem očumoval i tu šíleně obrovskou Nivu,.. je to hustý ale určitě bych to nechtěl .. a ta 1.7 origo z nivy v tom jistě "poletí"
22:22:02
13.04.2017
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Milan 136 13.04.17 22:17:17: Jo to asi jo 5 pouze jsem to sem zkopíroval, tohle téma nečtu.
22:17:17
13.04.2017
Milan 136
-> Tuner#2: -> Jarda - zrušená registrace 02.04.17 23:08:26: to je to samy co v tom odkazu ne?
22:35:44
31.03.2017
StepaNoFUN
-> Jarda: Něco podobnýho, ale s AL blatníkama (ze slzičkovýho plechu) jsem potkal někdy loni u nás na Fkách...
12:36:44
27.03.2017
Jarda - zrušená registrace
-> Jarda/felda 27.03.17 10:16:51: snad to maji vychytane, vzadu i vpredu koukam listova pera, reduktory... ram tusim UAZ
www.bronto-psa.ru/
no proti traktoru to je lehoucke, me jednou kdyz jel vytahovat traktor, tak pri ceste ke me zapadnul :) divil se, kam jsem az dojel...
upraveno 2x, naposled 27.03.2017 12:40:42
10:17:48
27.03.2017
Jarda/felda
-> ondie 26.03.17 23:33:01: některý prvky na tom jsou z traktoru 3 3 3 3 3
10:16:51
27.03.2017
Jarda/felda
07:05:53
27.03.2017
Jarda - zrušená registrace
-> ondie 26.03.17 23:33:01: jo, pry ho s tim jen nepusti na dalnici4 normalne auto, do 3,5t se vejde
-> Mr._Nosferatu 27.03.17 02:52:24: nevim, o to jsem neslysel...
02:52:24
27.03.2017
Mr._Nosferatu
-> Jarda: Je pravda že to má kola napuštěný benzínem ?
upraveno 2x, naposled 27.03.2017 02:52:52
23:33:01
26.03.2017
ondie
-> Jarda - zrušená registrace 26.03.17 23:22:19: Tohle dostane český SPZky ? 1 A potřebuje člověk řidičák na nakláďák nebo na bagr ? 3
23:22:19
26.03.2017
Jarda - zrušená registrace
08:45:13
19.03.2017
krtik
15:37:07
18.03.2017
Jarda - zrušená registrace
www.pozary.cz/clanek/2513 2-nove-vozidlo-u-jsdh-zdic e
a nemaji problemy se zadni napravou a nalozene to maji pekne... nekde jsem ji videl i pri zasahu
10:01:05
15.03.2017
Jarda - zrušená registrace
-> Jumbo 15.03.17 09:52:34: jj, prave5 , dela ji superavto a nema evrovpskou homologaci, ale treba v Bulharsku jich jezdi mrak, teda bez te zvednute strechy
Jestli ji zacnou vyrabet v Izevsku, tak ji sem nejak dostanu... :) tam zigul pickup stal cca 60tis. kc
09:52:34
15.03.2017
Jumbo
-> Jarda: Z toho by mohl být zajímavý expedičák, tam by se nacpalo vše potřebné pro jednoho až dva lidi...
03:48:12
15.03.2017
Jarda - zrušená registrace
03:46:36
15.03.2017
Jarda - zrušená registrace
03:44:51
15.03.2017
Jarda - zrušená registrace
-> Jožynek 14.03.17 18:12:35: no tvl, ze ktere zeme? 1.6ka, dnes uz jsou trochu dal...4
zvětšit Vaz Lada Zigulik - obrázek od Jarda - zrušená registrace vložen 15.03.2017 03:44:51
18:12:35
14.03.2017
Jožynek
Až na...3
zvětšit Vaz Lada Zigulik - obrázek od Jožynek  vložen 14.03.2017 18:12:35
18:11:57
14.03.2017
Jožynek
Taková obyčajná Niva..1
zvětšit Vaz Lada Zigulik - obrázek od Jožynek  vložen 14.03.2017 18:11:57
09:56:00
25.02.2017
Jarda - zrušená registrace
-> Jirik_Tuňák1983 24.02.17 13:46:26: nee, tusim 2004 nebo takovy nejaky rok...
-> Jarda/felda 24.02.17 15:36:38: no tak zrovna skodovka s motorem vzadu je megaspolehlivy auto, s tim jsem nikdy problem nemel, pokud se o to clovek stara a dava origo dily
-> Jirik_Tuňák1983 24.02.17 13:46:26: s ARem ne :/ dobre je to ze snowbordaku, jak s tim srazi snehulaky :)
-> U-Geen 24.02.17 14:35:16: jj, v rumunsku jich jezdi mraky, ale kdyz tam vidim dacie, jak jsou hnile a kdyz tam potkam feldu, tak nema nacnute ani lemy a petky, tak to neco o antikorozni uprave svedci, cas ukaze, jak budou hnit ty dustery...
Ja videl test dustera v autosalonu a hrozne si chvalil, co projede a jezdil tam, kde bych se nebal jet feldou... :)

Nejakou dobu uz sleduju tendle club
Наташкин водопад. Стоковая Нива на К139
ikdyz jen tak pro zabavu zdolavat teren by me nebavilo, ja proste nejsem offroadak...
upraveno 3x, naposled 25.02.2017 20:44:37
15:36:38
24.02.2017
Jarda/felda
-> Jirik_Tuňák1983 24.02.17 13:46:26: jo měl nějakou novodobou 4 ležel pod tim víc jak pod škodovkou 3 3 3
14:35:16
24.02.2017
U-Geen
-> Jirik_Tuňák1983: tusim tohle cs.wikipedia.org/wiki/Dac ia_Pick-Up
13:46:26
24.02.2017
Jirik_Tuňák1983
-> Jarda - zrušená registrace 24.02.17 12:57:39: Bukaj jo? 3 3 3 Tak ten měl max. nějakou z roku 198x. 3 Jel jsi někdy s ARem?
13:01:33
24.02.2017
U-Geen
-> Jirik_Tuňák1983: tady mas jednu recenzi ojetiny... akorat tam neni moc o jezdeni mimo silnice :) meziplyn.cz/2016/.../daci a-duster
12:57:39
24.02.2017
Jarda - zrušená registrace
-> Jirik_Tuňák1983 24.02.17 12:37:49: jo i v Africe jezdily, v pohori Atlas jsem par Dusteru na nezpevnenych cestach predjizdel a potom jsem hledal lis na kterem pujde vymenit lozisko zadniho kola 3 u ktereho se mi rozsypala klec a rozlomil vnejsi krouzek9 nakonec pomohl mechanik s velkou palici, jeden z mala slusnech lidi, ktereho jsem tam potkal, byl muslim, ale asi ne tak ortodoxni...
Jinak Bukaj mel nejakou dacii 4x4 a zrovna si ji nechvalil... renault ma ted vetsinovy podil i v lade, pro kvalitu zpracovani to je prinosem, ale zase se setri, takze tezko rict. Dlouha niva je jeste niva, ale co mam tu kratkou, tak to uz je jen lada 4x4, protoze niva se ted jmenuje chevrolet. Chevy niva by taky nebyla spatna (spousta veci modernizovanejch - uchyceni difu, 4x kotouc a predni chladaky, modernejsi interier a odhlucneni, terenni schopnosti temer stejne...), ale kdyz me se libi ten retro vzhled... 5
Extreme Tyres