-> Tom Troll 27.02.20 00:36:33: no ale jen motor :), volha je zase ford... takze opravdu ruskejch aut moc neni
niva je vic ruska, ale stejne je tam mrak dilu z fiata a doted nedokazali vyresit ty prevodovky, jako chapu ze tam tenkrat k zigulacke placli redukcku, ale dnes? proc nemaji monoblok a pritom ten monoblok vlastne uz maji, montovali to do chevy nivy s opel motorem, do chevy nivy s lada (fiat) motorem montuji to co do klasicke nivy - pridavku pres hardynu, schvalne jsem pod ta auta v rusku lezl