







musíš zde skoda-virt.cz/cz/.../1901
35-stara-vs-nova-auta-a-ja
k-v-nich-spravne-sedet
jinak dnes jsem v práci na skútru a když si chci na něm orazit, tak se natáhnu a sednu si na část sedačky pro spolujezdce, je to špatně? Udělám si polohou takovej sociální chopper. 

Ale tak zrovna tu nádrž chápu, u ona jsou vždycky fronty jako kráva




























), druhej v AutoESA bez xenonů (docela jebka drahá), třetí sportline někde z Moravy a pak můj v Bolce













No chybí tomu ty chromový lišty kolem oken, ale co už, u BMW se za černý připlácí a VW je má v základu
Tož to ať slouží a vítej v klubu




prosím prosím ještě něco odpověz jiříku




