Díky, ještě to chce pokličky a na příští rok nově nalakovat.
-> Domajz:
Ono co si budem povídat.. zlevňovat už asi nebudou.












) a přehozeno. Na podzim jdou na generálku. Ale nekopou, což je pozitivní.




no a ani to nemusim podtacet, nejcasteji jezdim okolo 2700/min. a i v techto otackach to dela, prestane asi pri 3500/min. Trebas na to prijdu, az budu montovat tempomat...






www.sbazar.cz/f.zadrazil/
.../28908543-prodam-nezavi
sle-benzinove-topeni-webas
to




























Já je mám ještě u havlika. 





navic jsou jednookruhove... ale uz jsem se dival, ze se na to dela prestavbova sada na predni kotouce za cca 6k, ale radeji bych nejakyho modernejsiho, ktery ma dokonce i ABS


, jen moc nevidim detaily na prvni a posledni fotce, njn to si myslim, ze ty drzaky budu schanet tezko







