Zajímavý, že když to pustim v Opeře kterou běžně nepoužívám jako běžnej uživatel, tak to nefunguje a když to pustim přes správce videí, tak to funguje normálně.








Je to nějaký dokurvený.




:

Ale souhlasim s tim, co rika Saskyn2: spousta lidi si tim musi projit nez to pochopi a tyhle jednoduchy auta je pritahujou 

Za tyhle bezúdržbový auta lidi trhaj ruce. My jsme prodávali F1 SDI někdy myslím 2012 za 60 a oni se za stejnou cenu prodávají i dneska









































