Je to nějaký kosmický auto když to potřebuje takový drahý věci.
Třeba by mě zajímal přínos motorovýho oleje za 12 E/litr. Asi prostě vždycky budu za socku.E: lépe řečeno kdybych měl servisovat svoje auta takhle, tak už žádný nemám.


Třeba by mě zajímal přínos motorovýho oleje za 12 E/litr. Asi prostě vždycky budu za socku.

takze ja to radeji resim takto :)





















































