
auto.bazos.cz/inzerat/... /Alu-Spider-5x100-16.php











na felde jsem ted jezdil v lete na predku letni na litakach a vzadu zimni na plechach, no zastavili me 2x a rozmer rafku nezkoumali, jednou teda mel nejakou poznamku, ale zamluvil jsem to




, presne si nevzpominam typ, ale neco italskeho









ale semtam to poradne prozenu na benzin








jinak mě se to otvírá stejně, nějak jsem se u toho nesmál 




teče mi zadníma dveřma do vnitřku.. takže budu rozebírat za jak píča dveře, a odešla plynová vzpěra... jo a místo nějakejch rádoby super 3 bodovejch svíček sem tam dal championy co tam maj bejt a je to taky lepší.


.. před chvíli jsem probudil k životu původní dálku a tak bych si ještě jedno rád sehnal a schoval do šuplíku.
(delal jsem brzdy, sb stabiku, ktere uz jsou zase KO, cepy ramen a vyfuk, ale to je normalka, ted to chce vlastne jen brzdovy a palivovy trubky - ty u fabie vydrzi teda dyl)











mel jsem strach, ze jsou takove vsechny 4koly a prave se mi libilo, jak ta nase jede, u nivy treba je ta ztrata vykonu obrovska stala 4kola s podelnym motorem a pridavnou prevodovkou, ktera redukuje ikdyz neni zarazena redukce (1/1,2 a 1/2), u octy se porad toci kardan ze? a zadni diferencial naprazdno vlastne taky...






ale je to PD v passatu kterej je podstatně těžší než okta 









