p.s. nebudes koncem tydne nekdy k veceru doma? pojedu do kolina, sice jsem chtel jet feldou, ale ze by jsi to projel a treba by jsi hned vedel, co to dela... ja sice s octavkama asi 100tis. km najel, ale nikdy jsem na tom nic neopravoval









) a to co se musi menit na prevodovkach... rikam co? a on no v prevodovce, tak se ptam a zadni diferak, jo ten a rikam a nema se spis menit v haldexu a on jasne, presne ten jsem myslel :ú)

tzn. hypoidni, takze jsem to tomu kolegovi se scautem poradil dobre - podle nivy :)


































taky dává signál pro tempomat atd....













. Neco podobneho jsem nasel tady: dieselpower.cz/forum/view
topic.php?t=18645&am... ale nikdo mi zatim na to neodpovedel.







