Když si vzpomenu jak se tu se mnou jistý T#2 hádal, že podle zaručenýho infa už O3 nevydrží víc než 100






























předtim na fabii jme měli polaris portugalsko a stáli za ho.... 



Mělo by mít všechno kod výrobce jak jogurty.. I když - jak nedávno pravil kamarád o chotěbořským pivu.. "jak kdy"..






(KYB jsem dával ještě tátovi dopředu na užovku někdy začátkem století, 10 let na nich stálo nebo jezdilo na STK.. a jsou tam dodnes)..




















