
























to uz bych radeji rozebral 1.4 mpi, vymenil retizek, rovnou shodit a upravit hlavu atd. to je fajnova prace, ale rozvody, to uz i lepsi delat 3x spojku na nive... no na octe spojku ne - to byla na ni zatim nejhorsi prace, ja uz psal i do SKF, jak mohou delat takove smejdy a ze chci zaplatit zbytecnou praci, bez odpovedi smejdi, to stejne lesjofors, ale treba se alespon chytnou za frnak








Toho se doufám nikdy nedožiju. Mrtki




















jsou lidi co si tu prodlevu nechávají prodloužit na 60s, resp. 10 minut 









