
-> StepaNoFUN 08.02.25 09:20:14: Tohle nebyly žádný vypálený LED pásky - u té O2 normální oranžové žárovky v blinkrech a to novější mělo fabrické sytě oranžové LED pásky pod plexisklem ve spodní části předního světlometu. A bylo to od pohledu zánovní auto (tipuju tak max. 5 let).
-> Milan 136 08.02.25 14:14:12: Mně to právě poslední dobou dost leká - čím víc je v provozu aut s touto "fíčurou".
Některé vozy to mají fakt dost intenzivní (nevím, jestli se intenzita mění dle intenzity vnějšího světla) a když blikne sytě oranžová LED přesně v místě, kde mívají auta boční blinkr...

Nejspíš kdybych to neviděl periferním viděním, ale napřímo, tak mi to nevadí, ale tím, že to zahlédnu mimo hlavní úhel pohledu, tak mne to vytrhne ze soustředění na to, co je přede mnou a musím rychle přeostřit, jestli se někdo nechystá mi vjet do dráhy (jak je dnes zvykem - dát blinkr až při pohybu volantem a ne v dostatečném předstihu před změnou směru jízdy)



















