[p#4148048] Kuwa jak prosim povolim ping a vzdalenej pristup ze strany WiFi u clienta? Mam nejaky AP, na to AP je pripojenej MikroTik a za nim je kabelem pripojenej dalsi router.
Z routeru za Mikrotikem se k Mikrotiku pripojim z cehokoli pred AP ne...
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
skoda.virt.cz
... Škoda MB, 105, 120, 130, 135, 136, Rapid, Garde i starší a speciály
Nejbližší srazy a akce
| datum | nazev | misto |
|---|---|---|
| 26.06. - 28.06.2026 | Pohofest - sraz vozidel Škoda | Přestavlky / Nabočany |
| 24.07. - 26.07.2026 | Felda meet no.7 | Vlachovice Vrbětice |
| 31.07. - 02.08.2026 | 6.Valašský Škoda Sraz | Vrbětice , výletiště |
| 12.09.2026 | Veteráni navždy | Janov nad Nisou, sokolovna | Další akce a srazy... |
Nejnovější články
Aktuální galerie
Poslední příspěvky v diskuzích a komentářích
20:52:48
25.06.2026
25.06.2026

StepaNoFUN
20:41:28
25.06.2026
25.06.2026

Jozka
Tak jsem konečně po mnoha měsících našel bazmek (vodítko pro potápěcí MBX sloupek = tradičně při hledání něčeho jinýho).. a zas pro změnu nemůžu najít, kde jsem se zmiňoval - takže ani toho, kdo se nabídl, že by případně 3D vytiskl..
20:37:43
25.06.2026
25.06.2026

Eidy
-> Tom Troll: Začátek je celkem slušný Bosozoku. Ale pak to zkurvil. 

19:35:44
25.06.2026
25.06.2026

michael
























